“Świetne desery”
Tomasz Deker — recenzja

Tomasz Deker
Nr 2 wśród 4 Piekarnie (Gdańsk)
Opis: Jedyny autorski lokal Tomasza Dekera. Połączenie kawiarni, cukierni, piekarni i lodziarni - najwyższej jakości ręcznie robione desery i lody, aromatyczna kawa 100% arabica i świeże, rustykalne pieczywo.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem stalym klientem (mieszkam niedaleko).

Lokal oferuje bogaty wybór świetnych deserów przygotowanych że świeżych sezonowych skladnikow.
Jagodzianki i ciasta owocowe, śliwkowe, rabarbarowe to są nowoczesne wersje tradycyjnych znanych nam ciast i placków.
Do tego świetne Brownie w różnych wersjach, muffiny, tartaletki i szereg wykwintnych deserów które nie wiem nawet jak opisać (poza tym że są pyszne).

Na miejscu jest kilka małych stolików gdzie można napić się herbaty i zjeść na miejscu.
Polecam

1  Dziękujemy, 655stanislawd

Zrecenzowano 29 maja 2019

Piekarnio-cukiernia z miejscem na szybką kawkę i ciacho. Bardzo ładne urządzone wnętrze. Miła, dowcipna obsługa

Dziękujemy, Wdmania
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny ptyś z kremem orzechowym, tarta cytrynowa w porządku, kawa zwyczajna. Lokal bardzo ładny, tylko bardzo duszno w środku. Ceny wysokie jak na lokalizację i porcje.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, rudaana
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze desery w Trójmieście. Oprócz tego bardzo pyszny chleb, duży wybór i zawsze świeże pieczywo.
Gorąco polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 05anastasia03
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Przy okazji weekendowego wypadu nad morze odwiedziliśmy miejsce polecane przez znajomych i nie zawiedliśmy się. Obsługa bardzo miła. Desery bardzo bardzo smaczne a chleb czekoladowy to całkowita bomba! Na pewno wrócimy przy następnej wizycie w Gdańsku :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, ukasho

Tomasz Deker — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tomasz Deker? Podziel się wrażeniami!