“Najlepsze jedzenie nad motławą”

La Vida Loca - Tapas Bar
Nr 194 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Jesteśmy tapas barem, królują u nas smaki hiszpańskie oraz kilja autorskich przepisów. Nie formalna atmosfera,ciekawa selekcja napojów, alkoholi
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie klimatyczny lokal. Da się odczuć że prowadzą go osoby mające pojęcie o tym co robią. Najlepsza tortilla chorizo i de patatas pod słońcem ! A poliki wołowe to już w ogóle inna bajka. Uwielbiam tu wracać. Polecam gorąco !

Dziękujemy, k3nny_pl

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Mimo zapewnień pani kelnerki, że mix tapas na zimno jest dla czterech osób porcja okazała się niezbyt duża i mało różnorodna, choć smaczna. Ceviche wspaniałe, tortilla de patatas niestety dość nudna. Obsługująca pani choć bardzo miła to rzadko odwiedza stolik i nie informuje, że dodatkowa porcja pieczywa jest płatna (czyli w cenie 66 zł dla 4 osób jest tylko jedna niewielka bagietka...). Domowe wino bardzo smaczne. Reszta raczej przeceniona, w otoczeniu głośnej (polskiej) muzyki, z dodatkiem zaniedbanej toalety.

Dziękujemy, Ocococococo
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce żeby wypić piwko z pięknym widokiem na rzekę. Hiszpańskie przekąski i najlepsze krewetki w mieście. Zapomniał bym koniecznie spróbujcie poliki mega przyjemna sprawa.

Dziękujemy, 487dariuszg
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce z życzliwą obsługa i genialnymi daniami. Zarówno tapas jak i dania ciepłe na najwyższym poziomie i prosto z Hiszpanii. Polecam Sangrie na letnie wieczory i morelowke na te trochę chłodniejsze. Lokal z duszą, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie to obsługa na pewno coś zaproponuje. I to wszystko w rozsądnej cenie

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Iwmar
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, jestem aż wzruszona, ze ktos tak bardzo rozumie kuchnie Hiszpańska. Genialny wermut, WSZYSTKIE tapasy są przepyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 18klaudiac

La Vida Loca - Tapas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Vida Loca - Tapas Bar? Podziel się wrażeniami!