“Doskonałe jedzenie i miła obsługa”
Restauracja Fino — recenzja

Restauracja Fino
Nr 2 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Zarezerwowaliśmy stolik na dość wczesną godzinę więc było spokojnie i cicho bo byliśmy jedynymi gośćmi oraz mieliśmy szansę pełną uwagę obsługi i nie tylko zjeść ale i porozmawiać o serwowanych daniach. Na przystawkę wziąłem tatar, wyśmienicie przyrządzony. Na danie główne konfitowana golonka, która wraz z doskonale dobranymi dodatkami była niebem w gębie. Na start i w przerwach pomiędzy daniami dostawaliśmy darmowe przekąski co było bardzo miłe.

1  Dziękujemy, 793piotrb

Fino odwiedziłam już kilka razy i za każdym razem było przepysznie! Ostatnim razem podczas eventu fine dinning week. Menu degustacyjnego zmienia się dość często więc za każdym razem można spróbować czegoś innego. Jednak w pamięć zapadła mi przedostatnia wizyta i golonka. Ale niech nie ma ona nic wspólnego z golonką o której każdy z was pomyślał! Jest to wykwintne danie którego koniecznie trzeba spróbować! Bardzo miłym akcentem jest ze przy każdej wizycie kucharz wychodzi do gości na koniec i pyta o wrażenie i feedback celem udoskonalenia potraw. Brawo załoga Fino!

2  Dziękujemy, jagodziaja

Nie rozumiem az tak dobrych opinii na temat tej restauracji.
Lokal maly i klimatyczny.
W sercu starego miasta.
Mila i kompetentna obsluga.
Na plus drobny poczestunek w oczekiwaniu na zamowiony posilek.
Zamowilem zestaw poledwica i policzki cielece.
Danie niestety bardzo przesolone.
Reszta potraw poprawna ale nic szczegolnego.
Duzy wybor win.
Posilek jednodaniowy z lampka wina na poziomie 150-200 zl.
Ogolnie srednie doznania.

Dziękujemy, iwog2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacek K, Owner, Restauracja FinoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dobry wieczór,
W większości przypadków nie odpisujemy na opinie naszych gości, ale tutaj musimy zrobić wyjątek.
Oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny naszych dań, jednak informacja o tym, że posiłek jednodaniowy z lampką wina kosztuje u nas od 150-200 zł jest po prostu nieprawdą. Najdroższe danie w naszej karcie to koszt 88 zł, a najdroższy kieliszek wina (białego, którego nasi kelnerzy z pewnością by nie sparowali z polędwicą i policzkami) kosztuje 37 zł. Suma wynosi więc 125 zł.
Pozdrawiam,
Jacek Koprowski

Obsługa była znakomita. I.... No właśnie, co by tu jeszcze pozytywnego- lokalizacja dobra. Niestety jedzenie, choć widać, że kucharz nietuzinkowy, ogólnie było porażką. Smaki niezrównoważone, tatar zabity majonezem i kwaśną cebulą, zupa rybna bez smaku ryby, golonka złamana kwasem kimchi smakowała jak kimchi. Życzę wytrwałości i pewnie w kolejnych próbach uda się lepiej. Zielona oliwa poza funkcją dekoracyjną potrafi fatalnie wpłynąć na smak potraw i odradzam polewanie nią wszystkiego jak leci. A, deser pyszny. I sugeruję zakup dekantera do wina, trochę wstyd, że w restauracji z pretensjami do wyższej półki i cenami z wyższej półki takie urządzenie nie jest dostępne.

Dziękujemy, Magad
Zrecenzowano 11 września 2019

Restauracja jak żadna inna. Malutka, przytulna, czarujący wystrój. Bardzo przyjemna. Przesympatyczna obsługa. To na początek. Po złożonym zamówieniu kelnerka przychodzi jeszcze kilka razy z poczęstunkami od szefa kuchni. Już na ty etapie znajduję się w niebie bo te malutkie porcyjki to artyzm w czystym wydaniu. Smaki cudowne, niebanalne i niespotykane. Widać, że zrobiła je osoba absolutnie zakochana w swojej pracy.
Danie główne DUET POLĘDWICY I POLICZKA WOŁOWEGO jest tak piękny, że aż żal jeść. Kolory i kompozycja zdradzają malarskie zapędy Szefa. Samo patrzenie wystarcza. Ale kiedy już zacznie się jeść, świat na chwilę znika, pozostaje tylko cudowne doświadczenie smakowe. Siedzieliśmy w ciszy, z uśmiechami na gębach, delektując się każdym kęsem. Każda kolejna część czy to ziemniak czy buraczek zachwyca. Nigdy nie jadłam tak niesamowicie przyrządzonej potrawy nie z braku starań ;) Zachwycające, nie do opisania, cudowne danie które polecam każdemu.
Miejsce jest cudowne, smaki powalają, obsługa jest przesympatyczna, a całości nie da się opisać słowami, mogę jedynie gorąco zachęcam każdego do przekonania się na własnej skórze :) Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zawitać w Waszych progach.

3  Dziękujemy, MartaSlis

Restauracja Fino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Fino? Podziel się wrażeniami!