Gdańsk

“Przekombinowane i nieco za drogie...”
Restauracja Fino — recenzja

Restauracja Fino
Nr 2 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chociaż obsługa miła bardzo była oraz 2 'czekadelka' całkiem fajne to dania za drogie i zbyt wymyślne... feeria smaków niepasujacych do siebie i dość dziwnych by smakowały. Za 2 zupy, jedno drugie danie i mala porcja dla dziecka 170 PLN... przegiecie

1  Dziękujemy, expat72

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

To miejsce jest wyjątkowe pod każdym względem. Obłędne jedzenie, które zaskakuje przy każdej wizycie. Tu nie ma nudy i rutyny na talerzu. Kreatywność Szefa Kuchni zdaje się nie mieć ograniczeń . Wyjątkowość tego miejsca to także Zespół. Razem tworzą wspaniałą atmosferę....jest swobodnie, wesoło, każdy gość jest
„ zaopiekowany” i może się poczuć jak u Przyjaciół. To na szlakach trójmiejskich restauracji coś niespotykanego i wyjątkowego. Odwiedzamy regularnie, uwielbiamyyyyy !!!!

2  Dziękujemy, An N
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Trafiliśmy do restauracji chwile po otwarciu zachwyciły nas ciekawe desery za drugim razem jedliśmy obiad smaczny kolorowy ale niewidoczna kartka na drzwiach z napisem płatność tylko gotówką i wysyłanie klientów do bankomatu za rogiem kiepskie. Mamy nadzieję że możliwa jest już płatnośc kartą albo informację o płatności gotówką klienci słyszą przed zamówieniem a nie przy otrzymaniu rachunku

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, AgnieszkaPardusGrunt
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu degustacyjne to prawdziwa gratka, szeroka gama smaków. Rewelacyjny smak potraw dopełnia piękna prezencja dań. Bardzo miła obsługa, może doradzić wybór win dla osób niebędących znawcami. Duży plus za polskie pozycje w karcie win.
Razem z siostrą byłyśmy zachwycone wieczorem spędzonym w restauracji Fino. Z pewnością wrócimy tam w najbliższej przyszłości i szczerze ją polecam.

Dziękujemy, mariaaX1466BO
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Resteuracja o dużej ambicji na kuchnię nie tradycyjną.Jedyny problem że niektóre dania smakują inaczej jak powinny.Nowoczesna kuchnia ale tatar to nie tatar a zupa to nie zupa.Starter też o dziwnym smaku.Słabe wina.

2  Dziękujemy, jerzyor

Restauracja Fino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Fino? Podziel się wrażeniami!