Gdańsk

“Andrzej wymiata!!!”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 14 września 2019

Niesamowita kuchnia i obsługa, Andrzej profesjonalny kelner śpiewak i filantrop. Wie co dobre. Zabawki ludzi nawet na stypie!

Dziękujemy, Marcinpiek12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Marcinie, ależ piękna recenzja! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie do Słonego ;)

Zrecenzowano 14 września 2019

Odwiedziliśmy dzisiaj że znajomymi ten lokal, bardzo naprawdę polecam obsługa na medal a szczególnie kelner Andrzej zapewniał nam super rozrywkę zaskakiwał swoim poczuciem humoru przynosił wyśmienite drinki.
Pozdrawiamy z gór

Dziękujemy, michal c

Michale, podziękowania za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy po raz kolejny!

Bardzo polecam!
Mega przyjemny lokal, najlepsza obsługa kelnera Andrzeja który dbał o nas zapewniał nam dużą dawkę humoru oraz serwował super drinki.

Dziękujemy, Edyta09

Edyto, dziękujemy za odwiedziny i genialną ocenę. Bardzo nam miło, że spędziliście czas w Słonym Spichlerzu ;) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, swietne drinki, lokalizacja top, a kelner Andrzej umilal czas spiewem I slowem zachwalajac cala karte ;) polecamy!

Dziękujemy, dianawob

Diano, serdecznie dziękujemy za odwiedziny i pozytywną recenzję. Zapraszamy częściej!

Zrecenzowano 14 września 2019

Byliśmy ze znajomymi dziś w restauracji Słony Spichlerz. Koncept fajny, nowoczesny, widok na Motławę cieszy oko, kelner Andrzej polecił nam pyszne steki z polędwicy, wysmażenie super! Dziękujemy!

Dziękujemy, Vousszymanski

Dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię. Bardzo nam miło, że nasz koncept Słonego Spichlerza został przez Was doceniony. Zapraszamy po raz kolejny nad Motławę ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!