“Jedzienie pychaaa”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 207 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Byliśmy ze znajomymi dziś w restauracji Słony Spichlerz. Koncept fajny, nowoczesny, widok na Motławę cieszy oko, kelner Andrzej polecił nam pyszne steki z polędwicy, wysmażenie super! Dziękujemy!

Dziękujemy, Vousszymanski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię. Bardzo nam miło, że nasz koncept Słonego Spichlerza został przez Was doceniony. Zapraszamy po raz kolejny nad Motławę ;)

Trafilismy do slonego spichlerza po dlugim spacerze, pyszne jedzenie i szybko podane, widok na Motławę i super atmosfera, coś w rodzaju krakowskich dolnych mlynow, polecam :)

Dziękujemy, 256michalp

Michale, dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Cieszymy się, że trafiliśmy w Wasze gusta. Zapraszamy cześciej ;)

Razem z przyjaciółmi byliśmy w weekend napić sie drinka i coś zjeść ,na barze obsługiwał nas barman o imieniu Patryk widać, że zna sie na swoim zawodzie polecam tego Pana serdecznie bo lepszych drinków niż z jego ręki nie piłem.

Dziękujemy, Tomek S

Tomku, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię. Zapraszamy na drinki i dania kuchni świata Słonego Spichlerza ;)

Ramen Miso dobry, jego atutem są krewetki w tempurze. Kelner Alan cud miód malina. Drink, który nam polecił niebo w gębie. Ogólne Polecanko.

Dziękujemy, patigor

Dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię. Przekażemy pochwały dla ramenowców ;) Zapraszamy ponownie!

Wpadliśmy z kumplami do słonego na driny. Za barem był Patryk, który zrobił nam mnóstwo świetnych drinów! Gorące pozdro dla niego! Uważajcie, bo jeszcze tam wrócimy!

Dziękujemy, Matias M

Dziękujemy za odwiedziny i świetną ocenę. Czekamy na Was ponownie!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!