“Super koltajle!”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 207 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Wpadliśmy z kumplami do słonego na driny. Za barem był Patryk, który zrobił nam mnóstwo świetnych drinów! Gorące pozdro dla niego! Uważajcie, bo jeszcze tam wrócimy!

Dziękujemy, Matias M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i świetną ocenę. Czekamy na Was ponownie!

Przyjemne miejsce w pięknej lokalizacji.
Wiele smaków dostępnych w jednym miejscu, krótki czas oczekiwania na dania, bardzo smaczne i świeże oraz w przystępnych cenach.
Jedyny minus to zbyt głośna muzyka i nie oddając klimatu miejsca.
Ogólnie Polecamy, szczególnie na spotkania ze znajomymi.

Dziękujemy, Agu_Przemo

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Cieszymy się, że nasz koncept przypadł Wam do gustu ;) Zwrócimy uwagę na głośność muzyki. Zapraszamy ponownie.

Zupa rybna przepyszna, ale bardzo sycąca, więc nie ma już miejsca na spróbowanie niczego więcej, a bardzo by się chciało! Chicken bowl bardzo dobry, duża porcja, można się najeść.
Drinki świetne, a kelner Andrzej to pozytywny element tego miejsca i świetna wizytówka! Na pewno będziemy wracać

Dziękujemy, ravenger

Nic straconego! Zapraszamy po raz kolejny, jeszcze wiele dań czeka do odkrycia ;) Dziękujemy za pozytywną recenzję i widzimy się w Słonym ;)

Bylišmy z kolegami a Slonym Spichlerzu, koledzy wzieli owoce more, ja za polecdniem Pana Alan El calitan wziąłem stela, superancki

Dziękujemy, Eyvind G

Dziękujemy za odwiedziny i doskonałą recenzję. Zapraszamy po raz kolejny!

Ostatnio byłam z koleżankami w slonym. Wyszylysmy coś zjeść i sie napić, to był strzał w 10 :) jedzenie smaczne a koktajle które doradzil i zaserwowal nam barman Patryk były przepyszne!! Pozdrowienia dla niego i całej ekipy!!

Dziękujemy, Danka K

Danusiu, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy częściej razem z koleżankami ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!