“Super stek”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 13 września 2019

Bylišmy z kolegami a Slonym Spichlerzu, koledzy wzieli owoce more, ja za polecdniem Pana Alan El calitan wziąłem stela, superancki

Dziękujemy, Eyvind G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i doskonałą recenzję. Zapraszamy po raz kolejny!

Zrecenzowano 13 września 2019

Ostatnio byłam z koleżankami w slonym. Wyszylysmy coś zjeść i sie napić, to był strzał w 10 :) jedzenie smaczne a koktajle które doradzil i zaserwowal nam barman Patryk były przepyszne!! Pozdrowienia dla niego i całej ekipy!!

Dziękujemy, Danka K

Danusiu, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy częściej razem z koleżankami ;)

Zrecenzowano 13 września 2019

Niesamowity wieczór! Wszystko się zaczęło od polecenia pana Andrzeja i wypiliśmy polskie wino. Po zatem najsmaczniejsze Ryby ramen! Polecam!!

Dziękujemy, TimHowanski

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 12 września 2019

Swietne miejsce na wieczornego drinka, bardzo duzy wybor alkoholi. Pan Patryk doskonale doradzil nam w wyborze i poopowiadal o miejscu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Marcin K

Marcinie, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy o każdej porze, na śniadaniowe propozycje, obiadowe dania i wieczorne koktajle! Do zobaczenia.

Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam! Nie tak dawno byłem i mogę powiedzieć ze to gwiazda Gdańsku! Polska kuchnia! Steak na 5!!! Dziękujemy za obsługę pana Andrzeja!

Dziękujemy, JanKazimierz

Janie, dziękujemy za odwiedziny i komplet gwiazd! Polecamy się na przyszłość ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!