“Super koktajle i jedzenie”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 209 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Ostatnio byłam z koleżankami w slonym. Wyszylysmy coś zjeść i sie napić, to był strzał w 10 :) jedzenie smaczne a koktajle które doradzil i zaserwowal nam barman Patryk były przepyszne!! Pozdrowienia dla niego i całej ekipy!!

Dziękujemy, Danka K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Danusiu, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy częściej razem z koleżankami ;)

Niesamowity wieczór! Wszystko się zaczęło od polecenia pana Andrzeja i wypiliśmy polskie wino. Po zatem najsmaczniejsze Ryby ramen! Polecam!!

Dziękujemy, TimHowanski

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie.

Swietne miejsce na wieczornego drinka, bardzo duzy wybor alkoholi. Pan Patryk doskonale doradzil nam w wyborze i poopowiadal o miejscu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Marcin K

Marcinie, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy o każdej porze, na śniadaniowe propozycje, obiadowe dania i wieczorne koktajle! Do zobaczenia.

Polecam! Nie tak dawno byłem i mogę powiedzieć ze to gwiazda Gdańsku! Polska kuchnia! Steak na 5!!! Dziękujemy za obsługę pana Andrzeja!

Dziękujemy, JanKazimierz

Janie, dziękujemy za odwiedziny i komplet gwiazd! Polecamy się na przyszłość ;)

Świetne miejsce na każdą okazje. Na szczególne wyróżnienie zasługuje barman Patryk, dzięki któremu zawsze przy barze panuje swobodna, jedyna w swoim rodzaju atmosfera - aż chce się zamawiać koktajle!

Dziękujemy, H7946BQpiotrs

Dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię dla Salty Baru ;) Zapraszamy częściej na zestaw drinków i dań przygotowanych przez Neptuna ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!