“Super koktajle i jedzenie”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 82 wśród 884 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 13 września 2019

Ostatnio byłam z koleżankami w slonym. Wyszylysmy coś zjeść i sie napić, to był strzał w 10 :) jedzenie smaczne a koktajle które doradzil i zaserwowal nam barman Patryk były przepyszne!! Pozdrowienia dla niego i całej ekipy!!

Dziękujemy, Danka K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 20 września 2019

Danusiu, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy częściej razem z koleżankami ;)

Zrecenzowano 13 września 2019

Niesamowity wieczór! Wszystko się zaczęło od polecenia pana Andrzeja i wypiliśmy polskie wino. Po zatem najsmaczniejsze Ryby ramen! Polecam!!

Dziękujemy, TimHowanski

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 12 września 2019

Swietne miejsce na wieczornego drinka, bardzo duzy wybor alkoholi. Pan Patryk doskonale doradzil nam w wyborze i poopowiadal o miejscu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Marcin K

Marcinie, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy o każdej porze, na śniadaniowe propozycje, obiadowe dania i wieczorne koktajle! Do zobaczenia.

Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam! Nie tak dawno byłem i mogę powiedzieć ze to gwiazda Gdańsku! Polska kuchnia! Steak na 5!!! Dziękujemy za obsługę pana Andrzeja!

Dziękujemy, JanKazimierz

Janie, dziękujemy za odwiedziny i komplet gwiazd! Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Prawdziwa gastrostrefa w centrum starego miasta. Dla każdego coś pysznego!

Dziękujemy, vkostrzewa

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną ocenę! Zapraszamy częściej do Słonego nad brzeg Motławy ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!