“Oho!”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Niesamowity wieczór! Wszystko się zaczęło od polecenia pana Andrzeja i wypiliśmy polskie wino. Po zatem najsmaczniejsze Ryby ramen! Polecam!!

Dziękujemy, TimHowanski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie.

Swietne miejsce na wieczornego drinka, bardzo duzy wybor alkoholi. Pan Patryk doskonale doradzil nam w wyborze i poopowiadal o miejscu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Marcin K

Marcinie, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy o każdej porze, na śniadaniowe propozycje, obiadowe dania i wieczorne koktajle! Do zobaczenia.

Polecam! Nie tak dawno byłem i mogę powiedzieć ze to gwiazda Gdańsku! Polska kuchnia! Steak na 5!!! Dziękujemy za obsługę pana Andrzeja!

Dziękujemy, JanKazimierz

Janie, dziękujemy za odwiedziny i komplet gwiazd! Polecamy się na przyszłość ;)

Świetne miejsce na każdą okazje. Na szczególne wyróżnienie zasługuje barman Patryk, dzięki któremu zawsze przy barze panuje swobodna, jedyna w swoim rodzaju atmosfera - aż chce się zamawiać koktajle!

Dziękujemy, H7946BQpiotrs

Dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię dla Salty Baru ;) Zapraszamy częściej na zestaw drinków i dań przygotowanych przez Neptuna ;)

Świetne miejsce na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Prawdziwa gastrostrefa w centrum starego miasta. Dla każdego coś pysznego!

Dziękujemy, vkostrzewa

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną ocenę! Zapraszamy częściej do Słonego nad brzeg Motławy ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!