“Ogrom wyboru”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 207 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Wystrój wnętrza ciekawy i przyjemny dla oka, burger którego zamówiłem był idealnie wypieczony i soczysty, ogrom jedzenia i napojów zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych do wyboru, a kelner Jakub chętnie służył pomocą

Dziękujemy, Marcin b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Marcinie, ależ wspaniała recenzja! Przygotowaliśmy szeroki wachlarz zarówno dań, jak i drinków, żeby każdy gość znalazł coś dla siebie. Cieszymy się, że spełniamy Wasze oczekiwania. Zapraszamy częściej ;)

Miła atmosfera, znakomite drinki, w szczególności dark 'n storm polecony przez kelnera jakuba, doskonałe połączenie ciemnego rumu z piwem imbirowym, którego smak będę pamiętał przez najbliższy czas.

Dziękujemy, Kurczak K

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Bardzo nam miło, że autorskie koktajle cieszą się takim powodzeniem i na długo zapadają w pamięć ;) Polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy dzisiaj na pysznym obiedzie kelner Andrzej polecił nam pysznego steka z polędwicy, wysmażenie było w sam raz (co się rzadko zdarza). Wrócimy napewno.

Dziękujemy, Natalia I

Natalio, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną recenzję. Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa kelnera Andrzeja! Czekamy na operetkę! Polecamy serdecznie wszystkim, którzy potrzebują dawki dobrego humoru!

Dziękujemy, Magda P

Magdo, dobry humor to podstawa! Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy po raz kolejny.

Zrecenzowano 9 września 2019

Wpadliśmy dziś ze znajomymi do Spichlerza. Zjedliśmy makaron i super pyszną weganską pizze! Calosci dopelnil kelner Andrzej! Z szybkością strusia pędziwiatra przynosil nam piwa i zabieral puste szklanki i talerze! Taki kelner zabawiacz, poliglota to istny skarb! Z pewnoscia tu wrócimy, by wypic kieliszek wina sluchajac klasycznej muzyki w wyborowym wykonaniu!

Dziękujemy, Olamanola123

Olu, bardzo nam miło, że odwiedziłaś nas razem ze swoimi przyjaciółmi ;) Cieszmy się, że dania Wam smakowały, a atmosfera Słonego przypadła Wam go gustu. Do zobaczenia!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!