Gdańsk

“Pyszne polecam”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy dzisiaj na pysznym obiedzie kelner Andrzej polecił nam pysznego steka z polędwicy, wysmażenie było w sam raz (co się rzadko zdarza). Wrócimy napewno.

Dziękujemy, Natalia I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Natalio, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną recenzję. Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa kelnera Andrzeja! Czekamy na operetkę! Polecamy serdecznie wszystkim, którzy potrzebują dawki dobrego humoru!

Dziękujemy, Magda P

Magdo, dobry humor to podstawa! Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy po raz kolejny.

Zrecenzowano 9 września 2019

Wpadliśmy dziś ze znajomymi do Spichlerza. Zjedliśmy makaron i super pyszną weganską pizze! Calosci dopelnil kelner Andrzej! Z szybkością strusia pędziwiatra przynosil nam piwa i zabieral puste szklanki i talerze! Taki kelner zabawiacz, poliglota to istny skarb! Z pewnoscia tu wrócimy, by wypic kieliszek wina sluchajac klasycznej muzyki w wyborowym wykonaniu!

Dziękujemy, Olamanola123

Olu, bardzo nam miło, że odwiedziłaś nas razem ze swoimi przyjaciółmi ;) Cieszmy się, że dania Wam smakowały, a atmosfera Słonego przypadła Wam go gustu. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce w samym sercu Gdańska! Pyszne jedzenie i super obsługa! Świetna atmosferę podkręcał kelner Andrzej - dzięki!

Dziękujemy, Mateusz K

Mateuszu, dziękujemy za rekomendację i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 września 2019

Świetny widok, ciekawy koncept, znakomite drinki Citrus szok, mnie zaszokował. Dziękujemy kelnerowi Andrzejowi!!!

Dziękujemy, Anna A

Anno, dziękujemy za odwiedziny i docenienie naszego konceptu ;) Polecamy się na przyszłość!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!