“Kelner Andrzej”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 9 września 2019

Wpadliśmy dziś ze znajomymi do Spichlerza. Zjedliśmy makaron i super pyszną weganską pizze! Calosci dopelnil kelner Andrzej! Z szybkością strusia pędziwiatra przynosil nam piwa i zabieral puste szklanki i talerze! Taki kelner zabawiacz, poliglota to istny skarb! Z pewnoscia tu wrócimy, by wypic kieliszek wina sluchajac klasycznej muzyki w wyborowym wykonaniu!

Dziękujemy, Olamanola123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 20 września 2019

Olu, bardzo nam miło, że odwiedziłaś nas razem ze swoimi przyjaciółmi ;) Cieszmy się, że dania Wam smakowały, a atmosfera Słonego przypadła Wam go gustu. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce w samym sercu Gdańska! Pyszne jedzenie i super obsługa! Świetna atmosferę podkręcał kelner Andrzej - dzięki!

Dziękujemy, Mateusz K

Mateuszu, dziękujemy za rekomendację i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 września 2019

Świetny widok, ciekawy koncept, znakomite drinki Citrus szok, mnie zaszokował. Dziękujemy kelnerowi Andrzejowi!!!

Dziękujemy, Anna A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 19 września 2019

Anno, dziękujemy za odwiedziny i docenienie naszego konceptu ;) Polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsza obsługa była bardzo pozytywna i fajna dzięki obsłudze Andrzeja! Bardzo było miło! Napewno tu wrócimy!!!! Polecamy mocno !!!

Dziękujemy, marlenaannam

Marleno, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, jedzenie naprawdę super każdemu mogę polecić. Obsługa, zwłaszcza kelner Andrzej na bardzo wysokim poziomie, w ciąglym kontakcie z klientem, zainteresowany, anielski głos. Jedzenie bajka świeże apetyczne plus te widoki. POLECAM my na pewno tam wrócimy nie raz

Dziękujemy, adriankO6108JA

Adrianie, dziękujemy za tyle miłych słów po wizycie w Słonym! Bardzo się z tego cieszymy ;) Pozostaje nam tylko dodać - do zobaczenia wkrótce!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!