“Tu jest pysznie”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce w samym sercu Gdańska! Pyszne jedzenie i super obsługa! Świetna atmosferę podkręcał kelner Andrzej - dzięki!

Dziękujemy, Mateusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Mateuszu, dziękujemy za rekomendację i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 września 2019

Świetny widok, ciekawy koncept, znakomite drinki Citrus szok, mnie zaszokował. Dziękujemy kelnerowi Andrzejowi!!!

Dziękujemy, Anna A

Anno, dziękujemy za odwiedziny i docenienie naszego konceptu ;) Polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsza obsługa była bardzo pozytywna i fajna dzięki obsłudze Andrzeja! Bardzo było miło! Napewno tu wrócimy!!!! Polecamy mocno !!!

Dziękujemy, marlenaannam

Marleno, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, jedzenie naprawdę super każdemu mogę polecić. Obsługa, zwłaszcza kelner Andrzej na bardzo wysokim poziomie, w ciąglym kontakcie z klientem, zainteresowany, anielski głos. Jedzenie bajka świeże apetyczne plus te widoki. POLECAM my na pewno tam wrócimy nie raz

Dziękujemy, adriankO6108JA

Adrianie, dziękujemy za tyle miłych słów po wizycie w Słonym! Bardzo się z tego cieszymy ;) Pozostaje nam tylko dodać - do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 8 września 2019

Andrzej jak zwykle daje radę:) Nigdzie w Gdańsku nie spotkacie takiego kelnera wariata jak on! Musicie tu wpaść:)

Dziękujemy, vitulski

Dziękujemy za rekomendację i uznanie dla kelnera Andrzeja ;) Bardzo nam miło, że wzbudza tak wielką sympatię u naszych gości. Zapraszamy po raz kolejny do Słonego Spichlerza!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!