Gdańsk

“Pan Andrzej”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, jedzenie naprawdę super każdemu mogę polecić. Obsługa, zwłaszcza kelner Andrzej na bardzo wysokim poziomie, w ciąglym kontakcie z klientem, zainteresowany, anielski głos. Jedzenie bajka świeże apetyczne plus te widoki. POLECAM my na pewno tam wrócimy nie raz

Dziękujemy, adriankO6108JA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Adrianie, dziękujemy za tyle miłych słów po wizycie w Słonym! Bardzo się z tego cieszymy ;) Pozostaje nam tylko dodać - do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 8 września 2019

Andrzej jak zwykle daje radę:) Nigdzie w Gdańsku nie spotkacie takiego kelnera wariata jak on! Musicie tu wpaść:)

Dziękujemy, vitulski

Dziękujemy za rekomendację i uznanie dla kelnera Andrzeja ;) Bardzo nam miło, że wzbudza tak wielką sympatię u naszych gości. Zapraszamy po raz kolejny do Słonego Spichlerza!

Zrecenzowano 8 września 2019

A barman Patryk, człowiek dusza. Na wesele bym chłopa zaprosił! Ciężko sobie wyobrazić kolejna imprezę bez niego. Na pewno wrócę

Dziękujemy, Tomasz C

Tomaszu, dziękujemy za odwiedziny i doskonałą ocenę. Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery pierwsza klasa. Rozmaitość kuchni powoduje ze ciężko się zdecydować bo wszystko wyglada smacznie. Polecamy zdecydowanie

Dziękujemy, PabloFel

Dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię. Dobrze wiedzieć, że burgery trzymają wysoki poziom ;) Jeśli ciężko się zdecydować, zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 8 września 2019

Super knajpa, ale to kelner Andrzej zabawiający gości, przyciąga kolejnych i do niego wracamy. Polecam

Dziękujemy, Przemek M

Przemku, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy po raz kolejny!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!