“Super!”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 208 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Kilka restauracji w jednym miejscu. Sushi, pizza, burgery, tajskie, ryby, polska kuchnia - jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Z rzeczy które próbowaliśmy (sushi, pizza, burgery) wszystko bardzo nam smakowało. Ale przede wszystkim najlepsza obsługa - kelner Anżej ;P

Dziękujemy, sonda03
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną recenzję. Cieszymy się, że wszystko Wam smakowało ;) Neptun dba o każdego głodnego gościa!

Zrecenzowano 7 września 2019

Mega miejsce , barek dobrze wyposażony, bardzo dobre drinki przyrządzane przez pana Dawida :) będę polecać do zoba

Dziękujemy, Ako T

Dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

Świetny drink i naprawdę profesjonalny barman Dawid z wąsikiem, doskonale doradza, z pewnością powrócę nie raz ze znajomymi. Daje 5 ⭐️

Dziękujemy, pitmcdonald

Dziękujemy za komplet gwiazd! Zapraszamy cześciej na nasze autorskie drinki i pozostałe smakołyki ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

rzesymatyczne miejsce i roznorodnosc dan bardzo duza. Bylysmy ze znajomymi w wrzesniowy weekend i naprawde miejsce godne polecenia. Polecam to miejsce. Warto wstapic do tego miejsca, aby poznac to to fajne w Gdansku. Bardzo fajny barman pan Andrzej.

Dziękujemy, AgnieszkaR1262

Agnieszko, jest nam niezmiernie miło czytać powyższą opinię! Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

Ciekawe i pełne nowych doznań smakowych miejsce. Cieszę się że tu przyszłam. Przemiły Pan barman. Jedzonko przepyszne.

Dziękujemy, DorotaB667

Doroto, my również cieszymy się, że nas odwiedziłaś! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!