“Doskonała degustacja”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 7 września 2019

Świetny drink i naprawdę profesjonalny barman Dawid z wąsikiem, doskonale doradza, z pewnością powrócę nie raz ze znajomymi. Daje 5 ⭐️

Dziękujemy, pitmcdonald
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za komplet gwiazd! Zapraszamy cześciej na nasze autorskie drinki i pozostałe smakołyki ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

rzesymatyczne miejsce i roznorodnosc dan bardzo duza. Bylysmy ze znajomymi w wrzesniowy weekend i naprawde miejsce godne polecenia. Polecam to miejsce. Warto wstapic do tego miejsca, aby poznac to to fajne w Gdansku. Bardzo fajny barman pan Andrzej.

Dziękujemy, AgnieszkaR1262

Agnieszko, jest nam niezmiernie miło czytać powyższą opinię! Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 7 września 2019

Ciekawe i pełne nowych doznań smakowych miejsce. Cieszę się że tu przyszłam. Przemiły Pan barman. Jedzonko przepyszne.

Dziękujemy, DorotaB667

Doroto, my również cieszymy się, że nas odwiedziłaś! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo w przystępnej cenie. Pyszne jedzenie i barmani znający się na swoim fachu. Mateusz z baru na dole genialnie doradził drinki oraz świetnie je przygotował. Super obsługa!

Dziękujemy, miko_ajc275

Nasza ekipa zna się na fachu i zaprasza wszystkich miłośników niebanalnych smaków i zaskakujących koktajli ;) Widzimy się w Słonym!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner Andrzej jest genialny. Zadbał o nas w każdym momencie naszej wizyty. Spędziliśmy miło czas i na pewno będziemy mieli miłe wspomnienia.

Dziękujemy, Greg_Traveler2017

Dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię. Cieszymy się, że kelner Andrzej umilił to spotkanie ;) Zapraszamy częściej!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!