“Genialnie”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner Andrzej jest genialny. Zadbał o nas w każdym momencie naszej wizyty. Spędziliśmy miło czas i na pewno będziemy mieli miłe wspomnienia.

Dziękujemy, Greg_Traveler2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię. Cieszymy się, że kelner Andrzej umilił to spotkanie ;) Zapraszamy częściej!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, obsługa i drinki. Mateusz na barze zaraża pozytywną energią <3 Zapach jedzenia roznoszący się wokół sprawia, że natychmiast robisz się głodny, a sposób podania cieszy oko.

Dziękujemy, miracydium

Podziękowania za odwiedziny i miłe słowa ;) Staramy się zawsze roztaczać tylko pozytywną energię! Zapraszamy ponownie na przysmaki Słonego, mamy nadzieję, że zapachy przyciągną niejednego głodomora ;)

Zrecenzowano 6 września 2019

Kelner Andrzej rządzi!!! Poleci drineczka, rzuci żarcik wprost a nawet zaśpiewa!Koniecznie prosić o piosenkę

Dziękujemy, Mobile79669

Dziękujemy za rekomendację! Do zobaczenia w Słonym!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

AndrzejSyperTenor ze Słonego Spichlerza jest niewątpliwie Mega Twarz i Osobowość tego wspaniałego miejsca !!

Dziękujemy, 4piotrj

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce na wyjścia rodzinne, każdy może wybrać coś dla siebie i będzie zadowolony.Nam szczególnie smakowały hamburgery w Sexy Bull , chyba najlepsze jakie ostanio jadłam ,pyszna bułka , bardzo smaczny sos, który nie wyciekał i nie brudził rąk ,bardzo miękkie i dobrze wysmarzone mięso,smaczne świeże dodatki. Naprawdę pycha.
A także dania w Bang ! kuk doskonałe pad thai i przystawki.Oby tak dalej.
Z wielką przyjemnością tam wrócę i
każdemu polecę .

Dziękujemy, katarzynab990

Katarzyno, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Bardzo nam miło, że burgery Sexy Bull były pyszne, a Bangkuk zaserwował doskonałe przystawki ;) Zapraszamy częściej do Słonego Spichlerza!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!