“Fajne miejsce”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce na wyjścia rodzinne, każdy może wybrać coś dla siebie i będzie zadowolony.Nam szczególnie smakowały hamburgery w Sexy Bull , chyba najlepsze jakie ostanio jadłam ,pyszna bułka , bardzo smaczny sos, który nie wyciekał i nie brudził rąk ,bardzo miękkie i dobrze wysmarzone mięso,smaczne świeże dodatki. Naprawdę pycha.
A także dania w Bang ! kuk doskonałe pad thai i przystawki.Oby tak dalej.
Z wielką przyjemnością tam wrócę i
każdemu polecę .

Dziękujemy, katarzynab990
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Katarzyno, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Bardzo nam miło, że burgery Sexy Bull były pyszne, a Bangkuk zaserwował doskonałe przystawki ;) Zapraszamy częściej do Słonego Spichlerza!

Zrecenzowano 6 września 2019

Hejo! Dziękuję ślicznie za pyszną pizzę oraz obsługę pana Andrzeja! Polecam na 100 procent! Bardzo dobre ceny!

Dziękujemy, DawidOlsch

Dawidzie, bardzo nam miło, że pizza smakowała! Dziękujemy za ocenę i zapraszamy po raz kolejny ;)

Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam restauracje wraz z obsługą! Dziękujemy za opinie pana kelnera Andrzeja! Polskie Wino było bardzo dobre.

Dziękujemy, ArnoldSherRr

Arnoldzie, ależ wspaniała recenzja! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kochana nasza najlepsza Karolinka, która spełnia każda prośbę wymagającego klienta, idealnie nawiązuje relacje z klientem, elekwetna i przemiła. Zna menu i poleci każdemu idealny posiłek oraz cis na deser słodkiego lub wysokowego.

Dziękujemy, 946majaw

Maju, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię ;) Widzimy się w Słonym!

Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam miejscówkę, wiele rodzajów kuchni do spróbowania w jednym miejscu, wszystko przy rzece i nad chmurką. Pozdro dla kelnera Andrzeja, pozdrawiajo alkoholicy! Pamiętaj, to nie Twoja wina!

1  Dziękujemy, Damian G

Damianie, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię. Zapraszamy nad Motławę na pyszności od Słonego ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!