“Super pizza!”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 208 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019

Hejo! Dziękuję ślicznie za pyszną pizzę oraz obsługę pana Andrzeja! Polecam na 100 procent! Bardzo dobre ceny!

Dziękujemy, DawidOlsch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dawidzie, bardzo nam miło, że pizza smakowała! Dziękujemy za ocenę i zapraszamy po raz kolejny ;)

Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam restauracje wraz z obsługą! Dziękujemy za opinie pana kelnera Andrzeja! Polskie Wino było bardzo dobre.

Dziękujemy, ArnoldSherRr

Arnoldzie, ależ wspaniała recenzja! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kochana nasza najlepsza Karolinka, która spełnia każda prośbę wymagającego klienta, idealnie nawiązuje relacje z klientem, elekwetna i przemiła. Zna menu i poleci każdemu idealny posiłek oraz cis na deser słodkiego lub wysokowego.

Dziękujemy, 946majaw

Maju, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną opinię ;) Widzimy się w Słonym!

Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam miejscówkę, wiele rodzajów kuchni do spróbowania w jednym miejscu, wszystko przy rzece i nad chmurką. Pozdro dla kelnera Andrzeja, pozdrawiajo alkoholicy! Pamiętaj, to nie Twoja wina!

1  Dziękujemy, Damian G

Damianie, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną opinię. Zapraszamy nad Motławę na pyszności od Słonego ;)

Zrecenzowano 4 września 2019

Fantastyczna lokalizacja z widokiem na pobrzeże Motławy, wybór różnych kuchni- bez kłótni w rodzinie kto co chce zjeść. Wnętrze na pierwszy rzut oka trochę jak w fast foodzie, ale jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, emachnij
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za odwiedziny i doskonałą ocenę. Bardzo nam miło, że spełniliśmy oczekiwania kulinarne, a widoki dodatkowo nacieszyły oczy ;) Zapraszamy po raz kolejny!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!