Gdańsk

“Chamskie zachowanie barmana”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019

Piwo podano mi w BRUDNEJ szklance ,po złożeniu reklamacji CHAMSKO przelano BRUDNE JUŻ skażone piwo do innego naczynia a pan który to zrobił był bardzo nie miły opryskliwy z takim traktowaniem klijęta jeszcze się nie spotkałem
Tu chciałem zwrócić uwagę ze tylko jeden PRACOWNIK w spichlerzu był CHAMSKI i bardzo nie miły ,chodzi tu drink bar na pierwszym piętrze.
Jednak myśle ze całość to team i dlatego daje tylko jedna *

Dziękujemy, Xysio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Xysio, masz absolutną rację - takie zachowanie nie powinno się zdarzyć! Szklanka zapewne miala nalot ze zmywarki i piwo raczej skażeniu nie uległo, ale nie zmienia to faktu, że mogłeś poczuć dyskomfort. Zwrócimy na to uwagę zespołowi, a Ciebie namawiamy na kolejne odwiedziny, po których mamy nadzieję odzyskamy trochę gwiazdek!

Zrecenzowano 1 września 2019

Świetne miejsce, różnorodny wybór dań, tak że cała rodzina będzie zadowolona. Bardzo dziękujemy Kubie za pyszne koktajle. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Dziękujemy, Olaczy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy z rodziną i przyjaciółmi ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Cudowne miejsce! Atmosfera i jedzenie super, a Kuba i jego koktajle na 5+ Goraco polecam! Niebawem tam wroce ;)

Dziękujemy, Magdalena N

Magdaleno, dzięki za odwiedziny i recenzję. Kuba na pewno będzie z niej zadowolony! Zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z super jedzeniem i drinkami, super obsługa!!! Dzięki Kuba za dobra zabawę!!! Napewno wrócimy tu jeszcze i będziemy polecać innym!!!

Dziękujemy, kaclad

Ależ nas cieszą takie wiadomości! Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. My również polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kuchnia, kompetentna obsługa, fajne miejsce na spotkanie. Polecam kazdemu kto chce miło spędzić czas, dobrze zjeść i wypić wyśmienite drinki

Dziękujemy, Agniu

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!