“5”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Cudowne miejsce! Atmosfera i jedzenie super, a Kuba i jego koktajle na 5+ Goraco polecam! Niebawem tam wroce ;)

Dziękujemy, Magdalena N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Magdaleno, dzięki za odwiedziny i recenzję. Kuba na pewno będzie z niej zadowolony! Zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z super jedzeniem i drinkami, super obsługa!!! Dzięki Kuba za dobra zabawę!!! Napewno wrócimy tu jeszcze i będziemy polecać innym!!!

Dziękujemy, kaclad

Ależ nas cieszą takie wiadomości! Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. My również polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kuchnia, kompetentna obsługa, fajne miejsce na spotkanie. Polecam kazdemu kto chce miło spędzić czas, dobrze zjeść i wypić wyśmienite drinki

Dziękujemy, Agniu

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, fajny wystrój, sympatyczna obsługa. Byłam z gośćmi zagranicznymi i koktajle kelnera Kuby ich zachwyciły. Na pewno wrócimy i polecimy dalej :)

Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Aleksandro, bardzo nam miło, że wybraliście nasz lokal. Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze kulinarne oczekiwania ;) Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (dodatkowo trzeba zaznaczyć że bardzo szeroki wybór kuchni), drinki również, obsługa super - kelner Andrzej miał ekstra poczucie humoru!

Dziękujemy, tomiszy

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Masz rację, Słony Spichlerz to kulinarna podróż po kuchniach świata, a to wszystko z pięknym widokiem na Motławę. Pozostaje nam dodać - widzimy się na miejscu ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!