Gdańsk

“5”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Cudowne miejsce! Atmosfera i jedzenie super, a Kuba i jego koktajle na 5+ Goraco polecam! Niebawem tam wroce ;)

Dziękujemy, Magdalena N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Magdaleno, dzięki za odwiedziny i recenzję. Kuba na pewno będzie z niej zadowolony! Zapraszamy częściej ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z super jedzeniem i drinkami, super obsługa!!! Dzięki Kuba za dobra zabawę!!! Napewno wrócimy tu jeszcze i będziemy polecać innym!!!

Dziękujemy, kaclad

Ależ nas cieszą takie wiadomości! Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. My również polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kuchnia, kompetentna obsługa, fajne miejsce na spotkanie. Polecam kazdemu kto chce miło spędzić czas, dobrze zjeść i wypić wyśmienite drinki

Dziękujemy, Agniu

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, fajny wystrój, sympatyczna obsługa. Byłam z gośćmi zagranicznymi i koktajle kelnera Kuby ich zachwyciły. Na pewno wrócimy i polecimy dalej :)

Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Aleksandro, bardzo nam miło, że wybraliście nasz lokal. Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze kulinarne oczekiwania ;) Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (dodatkowo trzeba zaznaczyć że bardzo szeroki wybór kuchni), drinki również, obsługa super - kelner Andrzej miał ekstra poczucie humoru!

Dziękujemy, tomiszy

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Masz rację, Słony Spichlerz to kulinarna podróż po kuchniach świata, a to wszystko z pięknym widokiem na Motławę. Pozostaje nam dodać - widzimy się na miejscu ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!