“Na pewno tu wrócę”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 207 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kuchnia, kompetentna obsługa, fajne miejsce na spotkanie. Polecam kazdemu kto chce miło spędzić czas, dobrze zjeść i wypić wyśmienite drinki

Dziękujemy, Agniu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, fajny wystrój, sympatyczna obsługa. Byłam z gośćmi zagranicznymi i koktajle kelnera Kuby ich zachwyciły. Na pewno wrócimy i polecimy dalej :)

Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Aleksandro, bardzo nam miło, że wybraliście nasz lokal. Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze kulinarne oczekiwania ;) Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (dodatkowo trzeba zaznaczyć że bardzo szeroki wybór kuchni), drinki również, obsługa super - kelner Andrzej miał ekstra poczucie humoru!

Dziękujemy, tomiszy

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Masz rację, Słony Spichlerz to kulinarna podróż po kuchniach świata, a to wszystko z pięknym widokiem na Motławę. Pozostaje nam dodać - widzimy się na miejscu ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na gastronomicznej mapie Gdańska, dobra szamka i super koktajle!!! Mega obsługa, szczególne podziękowania dla kelnera Kuby- świetne doradzi zwłaszcza w sprawie koktajli- dobre wyczucie, tak trzymaj!!!

Dziękujemy, MalgorzataK143

Małgorzato, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Odwiedzaj nas częściej - zapraszamy!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smacznie i pomysłowo. Brakowało takiego miejsca w Gdańsku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo wybór jest szeroki. Bardzo klimatyczne miejsce, w doskonałej lokalizacji. Podoba mi się dosłownie wszystko, a najbardziej różnorodność dań. Zjesz tu pizzę, sushi, ramen, burgery, pankejki, dania rybne, wrapy czy inne cuda. Polecam burgery super wielkie, w przyzwoitej cenie, no i genialne sushi ze świeżutkich produktów.

Dziękujemy, teambarto

Ależ doskonała recenzja! Twoje słowa utwierdzają nas w przekonaniu, że koncept Słonego Spichlerza zmierza we właściwym kierunku ;) Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!