Gdańsk

“Na pewno tu wrócę”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, fajny wystrój, sympatyczna obsługa. Byłam z gośćmi zagranicznymi i koktajle kelnera Kuby ich zachwyciły. Na pewno wrócimy i polecimy dalej :)

Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Aleksandro, bardzo nam miło, że wybraliście nasz lokal. Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze kulinarne oczekiwania ;) Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (dodatkowo trzeba zaznaczyć że bardzo szeroki wybór kuchni), drinki również, obsługa super - kelner Andrzej miał ekstra poczucie humoru!

Dziękujemy, tomiszy

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Masz rację, Słony Spichlerz to kulinarna podróż po kuchniach świata, a to wszystko z pięknym widokiem na Motławę. Pozostaje nam dodać - widzimy się na miejscu ;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na gastronomicznej mapie Gdańska, dobra szamka i super koktajle!!! Mega obsługa, szczególne podziękowania dla kelnera Kuby- świetne doradzi zwłaszcza w sprawie koktajli- dobre wyczucie, tak trzymaj!!!

Dziękujemy, MalgorzataK143

Małgorzato, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Odwiedzaj nas częściej - zapraszamy!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smacznie i pomysłowo. Brakowało takiego miejsca w Gdańsku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo wybór jest szeroki. Bardzo klimatyczne miejsce, w doskonałej lokalizacji. Podoba mi się dosłownie wszystko, a najbardziej różnorodność dań. Zjesz tu pizzę, sushi, ramen, burgery, pankejki, dania rybne, wrapy czy inne cuda. Polecam burgery super wielkie, w przyzwoitej cenie, no i genialne sushi ze świeżutkich produktów.

Dziękujemy, teambarto

Ależ doskonała recenzja! Twoje słowa utwierdzają nas w przekonaniu, że koncept Słonego Spichlerza zmierza we właściwym kierunku ;) Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, duży wybór, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Do tego kelner Andrzej robi robotę.I jak śpiewa! Andrzej, wielkie dzięki, super wieczór :)

Dziękujemy, StrusPedziwiatr

Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Masz rację, Andrzej to śpiewak wyjątkowy ;) Polecamy się na przyszłość!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!