Gdańsk

“Wypad na drinka ”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koktajle pierwsza klasa. Barman Patryk wie co robi, z kolei kelner Andrzej nawet dla nas zaspiewał. Generalnie swietnie spedzony czas! Polecam!

Dziękujemy, Micwiel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujmy za wizytę i doskonałą ocenę. Zapraszamy po raz kolejny ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pewnego niedzielmego wieczoru, przechadzajac się ze znajomym nad Motławą zauważyliśmy ciekawie wyglądającą restaurację. Siedziało już tam sporo osób więc, stwierdziliśmy, że na pewno będzie warto chwilę odsapnąć i napić się piwa. Miły kelner pokazał nam stolik i zaskoczył nas swoją wiedzą na temat karty menu, polecił nam kilka drinków i idealnie wpasował się w nasz gust. Jestem bardzo mile zaskoczony obsługą kelnera Kuby i z pewnością się wybiorę tam ponownie. Z czystym sercem mogę wszystkim polecić.

Dziękujemy, Daniel S

Danielu, podziękowania za odwiedziny i obszerną recenzję. Cieszymy się, że nasz koncept trafił w Twój gust. Mamy nadzieję na częste spotkania - zapraszamy ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chcielismy po pracy ze znajomymi napic sie i dobrze zjesc w waszej restauracji. Kelner Kuba pojawil sie i sprostal naszym oczekiwania. Doskonala znajomosc karty drinkow jak i menu gwaru. Pomogl dobrac koktajle przed jak i po jedzeniu i doskonale trafil w nasze gusta. Napewno odwiedzimy ponownie. Wielki plus dla obslugi :)

Dziękujemy, mateuszw387

Mateuszu, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Dokładamy wszelkich starań, by nasza obsługa prezentowała najwyższy poziom. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom naszych gości ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W salty bar barman Patryk zrobił mi najpyszniejszy słodki koktajl jaki piłam w życiu! Rewelacja! ❤️❤️❤️

Dziękujemy, 9308kristi

Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie, barman Patryk na pewno jeszcze nie raz zaskoczy obłędnymi koktajlami ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Dla każdego coś miłego. Od schabowego przez azjatyckie curry i sushi, ramen, przez pyszną pizzę z pieca i makarony. I rybka i słodkie. Wszystko w jednym miejscu. Byliśmy w 12 osób i każdy znalazł coś dla siebie. Siedzialiśmy przy jednym stole będąc w kilku restauracjach na raz. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, adamadam2017

Adamie, to dla nas sama radość, że razem z grupą znajomych wybraliście Słony Spichlerz na swoje spotkanie, a jeszcze większa, że wyszliście od nas zadowoleni ;) Zapraszamy częściej na nasze smakołyki!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!