“Salty ”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W salty bar barman Patryk zrobił mi najpyszniejszy słodki koktajl jaki piłam w życiu! Rewelacja! ❤️❤️❤️

Dziękujemy, 9308kristi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie, barman Patryk na pewno jeszcze nie raz zaskoczy obłędnymi koktajlami ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Dla każdego coś miłego. Od schabowego przez azjatyckie curry i sushi, ramen, przez pyszną pizzę z pieca i makarony. I rybka i słodkie. Wszystko w jednym miejscu. Byliśmy w 12 osób i każdy znalazł coś dla siebie. Siedzialiśmy przy jednym stole będąc w kilku restauracjach na raz. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, adamadam2017

Adamie, to dla nas sama radość, że razem z grupą znajomych wybraliście Słony Spichlerz na swoje spotkanie, a jeszcze większa, że wyszliście od nas zadowoleni ;) Zapraszamy częściej na nasze smakołyki!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Fajne miejsce. Świetna lokalizacja. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa, zwłaszcza barman Patryk i jego drinki!

Dziękujemy, Paulina H

Paulino, dziękujemy za rekomendację. Neptun zaprasza do kolejnych odwiedzin ;)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne i miłe popołudnie nad brzegiem Motławy. Całości dopełnił przemiły kelner Andrzej, który nie dość ze jest świetny i profesjonalny to jeszcze pięknie Wam zaśpiewa. Bardzo polecam to miejsce na mapie Gdańska

Dziękujemy, lazybulka

Dziękujemy za odwiedziny i opinię. Zapraszamy częściej ;)

Świetne miejsce, miła obsługa
a koktajle przygotowywane przez barmana Patryka zasługują na najwyższą ocenę!

Dziękujemy, Bartek K

Bartku, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie na niebiańskie koktajle i dania z różnych zakątków świata ;) Widzimy się w Słonym!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!