“Polecam miejsce”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetne miejsce, miła obsługa
a koktajle przygotowywane przez barmana Patryka zasługują na najwyższą ocenę!

Dziękujemy, Bartek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bartku, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Zapraszamy ponownie na niebiańskie koktajle i dania z różnych zakątków świata ;) Widzimy się w Słonym!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja nad Motławą. Super stylizacja w środku, dużo miejsc do siedzenia. Rodzina może zamówić jedzenie w różnych restauracjach a zjeść przy jednym stoliku. To bardzo fajne rozwiązanie. Pizza którą zamówiliśmy w restauracji Czerwony Piec bardzo smaczna. Tak jakbym przeniósł się ba chwilę do Neapolu lub Rzymu. Polecam.

Dziękujemy, 938jarekb

Jarku, dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Cieszymy się, że nasz koncept przypadł Wam do gustu. Zapraszamy z rodziną lub paczką znajomych. Do zobaczenia w Słonym :)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie super. Impreza super. Urodzinki przyjaciółki na spontanie. Wszystko super. Kelnerzy bardzo pomocni oraz bardzo zoorganizowani na biegu. Wszystko mieli pod ręką. Pan Kuba wszystko umiał załatwić. Co w głowie to na stole. Wszystko co potrzeba to jest. Milo było... Również z Pana Pawła strony za sympatuczna i kulturalna obsługę. Serdecznie pozdrawiamy. !!

Dziękujemy, San S

Jest nam niezmiernie miło czytać powyższą recenzję. Cieszymy się, że spotkanie urodzinowe odbyło się bez zarzutów i pozostaną po nim tylko pozytywne wspomnienia. Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam restauracje Gwar, w której pracuje wspaniały kelner Andrzej obsługa przez tego kelnera jest frnomenalna.

Dziękujemy, Natalia C

Natalio, dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną ocenę. Zapraszamy ponownie do Słonego Spichlerza ;)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Obsługa fatalna, nie zostaliśmy obsłużeni mimo tego, że czekaliśmy już 20 minut przy upolowanym stoliku (nie można zrobić rezerwacji).

Dziękujemy, joand1803
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

W Słonym nie ma obsługi kelnerskiej, dania zamawia się bezpośrednio w wybranych restauracjach. Staramy się o tym jasno komunikować, ale być może trafiliście na moment, w którym nie udało nam się dotrzeć z tą informacją.
I potwierdzamy – formuła konceptu nie pozwala na przyjmowanie rezerwacji. Może wiedząc już jak działa „system” dacie nam jeszcze jedną szansę. Gwarantujemy, że warto!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!