“Urodzinki 🎂”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie super. Impreza super. Urodzinki przyjaciółki na spontanie. Wszystko super. Kelnerzy bardzo pomocni oraz bardzo zoorganizowani na biegu. Wszystko mieli pod ręką. Pan Kuba wszystko umiał załatwić. Co w głowie to na stole. Wszystko co potrzeba to jest. Milo było... Również z Pana Pawła strony za sympatuczna i kulturalna obsługę. Serdecznie pozdrawiamy. !!

Dziękujemy, San S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Jest nam niezmiernie miło czytać powyższą recenzję. Cieszymy się, że spotkanie urodzinowe odbyło się bez zarzutów i pozostaną po nim tylko pozytywne wspomnienia. Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam restauracje Gwar, w której pracuje wspaniały kelner Andrzej obsługa przez tego kelnera jest frnomenalna.

Dziękujemy, Natalia C

Natalio, dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną ocenę. Zapraszamy ponownie do Słonego Spichlerza ;)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Obsługa fatalna, nie zostaliśmy obsłużeni mimo tego, że czekaliśmy już 20 minut przy upolowanym stoliku (nie można zrobić rezerwacji).

Dziękujemy, joand1803
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

W Słonym nie ma obsługi kelnerskiej, dania zamawia się bezpośrednio w wybranych restauracjach. Staramy się o tym jasno komunikować, ale być może trafiliście na moment, w którym nie udało nam się dotrzeć z tą informacją.
I potwierdzamy – formuła konceptu nie pozwala na przyjmowanie rezerwacji. Może wiedząc już jak działa „system” dacie nam jeszcze jedną szansę. Gwarantujemy, że warto!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Szczerze polecam to miejsce zarówno z uwagi na pyszne drinki i koktajle ale też jedzenie. Fajny koncept na jedno miejsce z tak dużym wyborem jedzenia. Co prawda dziś próbowałam tylko drinków ale na pewno wrócę żeby spróbować apetycznej pizzy czy sushi.

Dziękujemy, Paulina L

Paulino, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Koniecznie wróć do nas na pyszności z całego świata! Wielka uczta wisi w powietrzu, do zobaczenia ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super ! Dzięki niemu super wieczór ! Super obsługa! Szybko! Sprawnie ! Miło! Elegancki humor! Pozdrawiamy Andrzeja! Wszystkich pracujących w tej knajpie! Wszystkich Gdańszczan! Wszystkich gości!!!!

Dziękujemy, Gdansk1966

Wow, coż za pozytywny przekaz! Dziękujemy za odwiedziny i polecamy się na przyszłość ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!