“Wieczór Panieński”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 205 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam restauracje Gwar, w której pracuje wspaniały kelner Andrzej obsługa przez tego kelnera jest frnomenalna.

Dziękujemy, Natalia C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Natalio, dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną ocenę. Zapraszamy ponownie do Słonego Spichlerza ;)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Powiem tak, że to było po prostu WAU!! Do końca życia będę pamiętać tą pizzę! Super udany wieczór! Nigdy nie pisałem żadnych opinii, ale tutaj nie można było milczeć. Andrzej jesteś super!

Dziękujemy, Iwanowskij

Wau! Z takiej recenzji Neptun będzie bardzo zadowolony :) Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na Ciebie po raz kolejny!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Obsługa fatalna, nie zostaliśmy obsłużeni mimo tego, że czekaliśmy już 20 minut przy upolowanym stoliku (nie można zrobić rezerwacji).

Dziękujemy, joand1803
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

W Słonym nie ma obsługi kelnerskiej, dania zamawia się bezpośrednio w wybranych restauracjach. Staramy się o tym jasno komunikować, ale być może trafiliście na moment, w którym nie udało nam się dotrzeć z tą informacją.
I potwierdzamy – formuła konceptu nie pozwala na przyjmowanie rezerwacji. Może wiedząc już jak działa „system” dacie nam jeszcze jedną szansę. Gwarantujemy, że warto!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super wieczór, super jedzenie które wybrał specjalnie dla nas kelner Andrzej, za to serdecznie dziękuję. Miałem dobre spotkanie, polecam na 100.

Dziękujemy, Chorusss

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie do Słonego ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Szczerze polecam to miejsce zarówno z uwagi na pyszne drinki i koktajle ale też jedzenie. Fajny koncept na jedno miejsce z tak dużym wyborem jedzenia. Co prawda dziś próbowałam tylko drinków ale na pewno wrócę żeby spróbować apetycznej pizzy czy sushi.

Dziękujemy, Paulina L

Paulino, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Koniecznie wróć do nas na pyszności z całego świata! Wielka uczta wisi w powietrzu, do zobaczenia ;)

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!