“Przecenione miejsce”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Get food delivered
Nr 80 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Starannie zaaranżowane wnętrze, z doskonałą lokalizacją i wysoką jakością̨ dań. Skierowany jest do osób szukających korzystnej cenowo, a jednocześnie atrakcyjnej smakowo oferty. Food hall, obok którego nie można przejść obojętnie, oferuje podróż po kuchniach świata w nowoczesnym wnętrzu. 9 punktów gastronomicznych i 2 bary, gdzie serwowane są śniadania, lunche, kolacje oraz stała oferta popisowych dań i trunków. Od kuchni polskiej i amerykańskiej, po włoską, tajską i meksykańską, przez różnorodne mięsa, ryby i owoce morza, kończąc na niebiańskich słodkościach i autorskich koktajlach. W przestrzeni Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Obsługa fatalna, nie zostaliśmy obsłużeni mimo tego, że czekaliśmy już 20 minut przy upolowanym stoliku (nie można zrobić rezerwacji).

Dziękujemy, joand1803
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

W Słonym nie ma obsługi kelnerskiej, dania zamawia się bezpośrednio w wybranych restauracjach. Staramy się o tym jasno komunikować, ale być może trafiliście na moment, w którym nie udało nam się dotrzeć z tą informacją.
I potwierdzamy – formuła konceptu nie pozwala na przyjmowanie rezerwacji. Może wiedząc już jak działa „system” dacie nam jeszcze jedną szansę. Gwarantujemy, że warto!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Szczerze polecam to miejsce zarówno z uwagi na pyszne drinki i koktajle ale też jedzenie. Fajny koncept na jedno miejsce z tak dużym wyborem jedzenia. Co prawda dziś próbowałam tylko drinków ale na pewno wrócę żeby spróbować apetycznej pizzy czy sushi.

Dziękujemy, Paulina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Paulino, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Koniecznie wróć do nas na pyszności z całego świata! Wielka uczta wisi w powietrzu, do zobaczenia ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super ! Dzięki niemu super wieczór ! Super obsługa! Szybko! Sprawnie ! Miło! Elegancki humor! Pozdrawiamy Andrzeja! Wszystkich pracujących w tej knajpie! Wszystkich Gdańszczan! Wszystkich gości!!!!

Dziękujemy, Gdansk1966

Wow, coż za pozytywny przekaz! Dziękujemy za odwiedziny i polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super Kelner Andrzej :) tylko dzięki niemu byliśmy tutaj przez cały wieczór :) napewno wrócimy ! :))

Dziękujemy, Amelia S

Amelio, miło nam, że i Ty dołączyłaś do szerokiego grona fanów Słonego Spichlerza i kelnera Andrzeja ;) Zapraszamy po raz kolejny!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pan Andrzej-kelner jest niesamowity, Pęknie śpiewa, jest dowcipny,grzeczny,umie doradzić i pamięta co zamawiało się przed kilka dniami.Ela

Dziękujemy, Ela L

Elu, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Masz rację, Andrzej na pewno ma całe pokłady zamówień w pamięci ;) Do zobaczenia ponownie!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!