“Polecam”
Słony Spichlerz — recenzja

Słony Spichlerz
Nr 204 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super wieczór, super jedzenie które wybrał specjalnie dla nas kelner Andrzej, za to serdecznie dziękuję. Miałem dobre spotkanie, polecam na 100.

Dziękujemy, Chorusss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Słony SpichlerzOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za odwiedziny i rekomendację. Zapraszamy ponownie do Słonego ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Szczerze polecam to miejsce zarówno z uwagi na pyszne drinki i koktajle ale też jedzenie. Fajny koncept na jedno miejsce z tak dużym wyborem jedzenia. Co prawda dziś próbowałam tylko drinków ale na pewno wrócę żeby spróbować apetycznej pizzy czy sushi.

Dziękujemy, Paulina L

Paulino, dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Koniecznie wróć do nas na pyszności z całego świata! Wielka uczta wisi w powietrzu, do zobaczenia ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super ! Dzięki niemu super wieczór ! Super obsługa! Szybko! Sprawnie ! Miło! Elegancki humor! Pozdrawiamy Andrzeja! Wszystkich pracujących w tej knajpie! Wszystkich Gdańszczan! Wszystkich gości!!!!

Dziękujemy, Gdansk1966

Wow, coż za pozytywny przekaz! Dziękujemy za odwiedziny i polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super Kelner Andrzej :) tylko dzięki niemu byliśmy tutaj przez cały wieczór :) napewno wrócimy ! :))

Dziękujemy, Amelia S

Amelio, miło nam, że i Ty dołączyłaś do szerokiego grona fanów Słonego Spichlerza i kelnera Andrzeja ;) Zapraszamy po raz kolejny!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pan Andrzej-kelner jest niesamowity, Pęknie śpiewa, jest dowcipny,grzeczny,umie doradzić i pamięta co zamawiało się przed kilka dniami.Ela

Dziękujemy, Ela L

Elu, dziękujemy za odwiedziny i ocenę. Masz rację, Andrzej na pewno ma całe pokłady zamówień w pamięci ;) Do zobaczenia ponownie!

Słony Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Słony Spichlerz? Podziel się wrażeniami!