Zapisz
Warto zajrzeć

Zostałem fanem wiśniówki. Fajny klimat, stoliczki przed wejściem w typowo hiszpańskim stylu (stoimy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
panchotelis
Gdańsk, Polska
Cudowne doznanie

Zaszliśmy z żoną na chwile, zostaliśmy na dłużej. Nietuzinkowe menu, a dokładniej, jedna jedyna i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2020
Tomek P
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przybylem do Gdańskiego lokalu z przepyszną wiśniówką w celu zgłębienia smaku tego boskiego trunku. Zauroczony atmosferą i smakiem tego trunku z czystym sumieniem polecam ten lokal zarówno koneserom jak i amatorom procentowych trunków.

Dziękujemy, 161pawe_b
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialny nadmorski lokal w którym czuć wszechobecną przyjazną atmosferę do klienta. Jeden rodzaj trunku za to tak genialny iż mógłby że spokojem zagościć na stołach polskich elit. Polecam z całego serca i wątroby :)

Dziękujemy, 38mateuszf
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, super pomysł! Pyszna wiśniówka! Piękny widok na kościół Mariacki. Polecam wszystkim bardzo. Jeśli będziecie w Gdańsku to musicie odwiedzić to miejsce.

1  Dziękujemy, Gosia S
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Pyszna wiśniówka,mega wystrój i cudowny klimat. Moja dziewczyna była zachwycona. Na pewno będziemy wracać do tego lokalu i opowiadać o nim znajomym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, JesusLovesPandas
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Przepyszna wiśnióweczka, dobrze smakuje na ciepło jak i na zimno. Zdecydowanie będę odwiedzać tą miejscówkę częściej.

Dziękujemy, Karolinaa214