Gdańsk

“NIestety przereklamowane miejsce wielkie rozczarowanie”
Wozownia Gdańska — recenzja

Wozownia Gdańska
Nr 345 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Wozownia Gdańska to historyczny obiekt, położony na terenie kompleksu Centrum Hewelianum na samym szczycie malowniczej Góry Gradowej, w odległości zaledwie kilometra od Centrum Gdańska. W tym miejscu smak tradycji współgra z nowoczesną sztuką kulinarną. To miejsce gdzie można odnaleźć zieleń, przestrzeń i ciszę w centrum miasta. Naszą pasją jest tradycyjny polski smak. Zapraszamy!

Sznycel, mielone, ryba, żurek i carpacico z buraka ok ale sałatka z kozim serem maskara. Owoce wogóle nie dobrane migdałów jak na lekarstwo.

Ceny za wysokie jak na jakość dań.
Ogromny minus za obsługę musiliśmy sami podejść po kartę. To była niedziela pora obiadu i obsługa, albo nie dawała rady albo olewała klientów, bo siedzieliśmy i czekaliśmy.

Odniosłam wrazenie że kelnerki były z tzw łapanki bo o sztuce podawania dań (kolejność itp) mało wiedziały.

Chciałam tam zorganizować przyjęcie, ale sie waham.

Dziękujemy, Sarelka

Zrecenzowano 15 września 2019

W Wozowni bywałam wielokrotnie korzystając i z oferty eventowej i jako gość restauracyjny. Świetne miejsce z potencjałem. Organizowałam tam swoją 30tkę. Jedzenie wyborne, genialna obsługa i grill na zewnątrz. Takiego ogródka nie ma żadna inna restauracja. Widok na stare miasto <3 Zaciszne miejsce warte odwiedzenia. Doskonale miejsce do spotkan z przyjaciółmi w większym gronie.
Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jelonkowo
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tu się wszystko zgadza! Przytulny wystrój, miła obsługa i smaczne dania w dobrej cenie. Muzyka na żywo jak i w tle podkreślały atmosferę. Dobry wybór win i duży plus za piwka z browaru Amber. Na pewno wrócę i będę polecać!

Dziękujemy, 266olab
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jestem mamą dziecka o specjalnych potrzebach i dla mnie testem każdej restauracji jest to, czy obsługa będzie na tyle elastyczna, żebyśmy mogli zjeść posiłek jako rodzina. To miejsce ten test oblało z kretesem. Poprosiliśmy zamiast makaronu z sosem o suchy makaron z masłem (oczywiście gotowi byliśmy zapłacić cenę regularnego dania) i zdecydowanie odmówiono nam takiej modyfikacji. Po wielokrotnych prośbach okazało się, że można jednak podać takie danie ale nieuprzejmość i zaciętość personelu na długo zostanie mi w pamięci. Proszę państwa, wśród nas są ludzie o różnych trudnościach, moje dziecko ma autyzm i jego problemy to nie jest żadne widzimisię, proszę o więcej tolerancji i otwartości.

1  Dziękujemy, olaz177
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Zachęcony reklamą na portalu Trójmiasto.pl odwiedziłem tę restaurację, w mojej ocenie wypadła trochę słabo, być może dla tego, że recenzja którą przeczytałem postawiła "wysoko poprzeczkę" zamówiłem chłodnik i żeberka. Chłodnik był dobry tylko trochę mało, natomiast żeberka bardzo tłuste (połowę porcji zostawiłem) Raczej nie polecam.

Dziękujemy, Artsartur

Wozownia Gdańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wozownia Gdańska? Podziel się wrażeniami!