“Smacznie i sprawnie”
Prendo Gusto pizzeria — recenzja

Prendo Gusto pizzeria
Zamów online
Nr 598 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie będę ukrywała, czynnikiem który skłonił mnie do wyboru tego lokalu były ceny. Miło w Gdańsku zobaczyć miejsce, na które mnie stać Restauracja jest bardzo nieduża, ale urządzona w taki sposób, że nie chce się z niej wychodzić. Na ścianach są prześliczne fototapety, w środku mamy książki, poduszki. Cudeńko. Zamówiliśmy 2 pizze, Janusza i Grażynę. Na mój gust zbyt słone, zwłaszcza Grażynka, ale to tylko subiektywne wrażenie. Najważniejsze, że smakowało. Wybraliśmy trzydziestocentymetrowe wersje, na oko wydawały się być dość niewielkie, jednak najedliśmy się bez problemu. Zostaliśmy obsłużeni sprawnie i bezproblemowo. Skąd więc strata jednej gwiazdki? Ano jeśli klienci siedzą w lokalu (jako jedyni, nota bene) i jedzą potrawy, na których jest cebula, niekoniecznie chcą słyszeć rozmowy pracowników o worku zgniłej cebuli, jaką lokal dysponuje Niepokojące, na szczęście pizze się obroniły. Polecam.

Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tak dobrej pizzy dawno nie jadłem.
Dziewczyna również była zachwycona bolognese. Z pewnością będziemy tam często zaglądali

Dziękujemy, Jakub R
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry pomysł z dowozami na plaże, tego w Gdańsku właśnie brakowało. Teraz nie musimy rezygnować z plażowania na rzecz zjedzenia obiadu. Dodatkowo sprawna dostawa. Jedzenie zawsze nam smakuje.

Dziękujemy, NikolaC292
Zrecenzowano 24 lipca 2018

Świetna atmosfera, młody i sympatyczny zespół który sprawnie uwija się z zamówieniami. Do tego jedzenie na prawdę smaczne, w szczególności polecam pizze, która jest świetna. Dania obiadowe również pycha polecam.

Dziękujemy, Yana S

Prendo Gusto pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Prendo Gusto pizzeria? Podziel się wrażeniami!