Mili ochroniarze

Tak jak widać po opisie to chyba jedyny plus tego "klubu". Ochroniarze są naprawdę mili, jak jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paulina M
Niespodziewana bomba imprezowa 👌🏼

Zrecenzowano: 12 września 2019
vkostrzewa
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wracając ze starówki zostałyśmy z przyjaciółkami zaproszone do wejścia do klubu. Postanowiłyśmy spróbować i spontanicznie wejść na parę minut zabawy. Okazało się, że zostałyśmy na dłużej! Zabawa była przednia, drinki bardzo przyzwoite, muzyka do potupania nóżką. Bardzo polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, vkostrzewa

Mega fajny klimat!
Dwa tygodnie temu zabrałam do Tkackiej rodziców, którzy chcieli się odrobine rozerwać. Każda wizyta w tym miejscu wiazała się dla mnie z dobrą zabawą i tym razem było podobnie, ale zdecydowanie nejlepiej. Od wejścia Panie kielnerki przywitały nas z uśmiechem po czym zaproponowały skorzystania z opcji wykupu loży. Było to doskonałe rozwiazanie! Na stoliczku szybko pojawiły się zamówione przez nas napoje, a obsługa co chwile zaglądałam do nas i dbała o najmniejsze szczegóły:)
Rodzice ubawili się jak nigdy, ja również byłam zachwycona minioną noca i spędzonym czasem w tym klubie.
Miejsce jak najbardziej godne polecenia nie tylko dla nastoletnich gości!

Dziękujemy, Karinkton
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy klub w jakim byłam. Miła obsługa i różnorodna muzyka. Atmosfera w lokalu cudowna :)

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze miejsce na nocne wypady w Trójmiescie.
Takiego klubu jeszcze w Gdańsku nie było !
Najlepszy klimat i ludzie :)
Zawsze wracam do Tkacka Music Club <3

Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepszy klub w Trójmieście. Idealne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Drugiego takiego nie znajdziesz. Polecam!

Dziękujemy, AleksandraK2287