Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Otwarte dzisiaj: Zamkni─Öte
Wyr├│┼╝nione recenzje
Mili ochroniarze

Tak jak wida─ç po opisie to chyba jedyny plus tego "klubu". Ochroniarze s─ů naprawd─Ö mili, jak jest... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Paulina M
Nie polecam

Jedyny pozytyw klubu to kulturalni bramkarze na wej┼Ťciu. Wady: Ma┼éo miejsca ta┼äczy si─Ö jak na... Przeczytaj wi─Öcej

RudyKottrip
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
3 z 8 w┼Ťr├│d 71 recenzji

Mega fajny klimat!
Dwa tygodnie temu zabra┼éam do Tkackiej rodzic├│w, kt├│rzy chcieli si─Ö odrobine rozerwa─ç. Ka┼╝da wizyta w tym miejscu wiaza┼éa si─Ö dla mnie z dobr─ů zabaw─ů i tym razem by┼éo podobnie, ale zdecydowanie nejlepiej. Od wej┼Ťcia Panie kielnerki przywita┼éy nas z u┼Ťmiechem po czym zaproponowa┼éy skorzystania z opcji wykupu lo┼╝y. By┼éo to doskona┼ée rozwiazanie! Na stoliczku szybko pojawi┼éy si─Ö zam├│wione przez nas napoje, a obs┼éuga co chwile zagl─ůda┼éam do nas i dba┼éa o najmniejsze szczeg├│┼éy:)
Rodzice ubawili si─Ö jak nigdy, ja r├│wnie┼╝ by┼éam zachwycona minion─ů noca i sp─Ödzonym czasem w tym klubie.
Miejsce jak najbardziej godne polecenia nie tylko dla nastoletnich go┼Ťci!

Dzi─Ökujemy, Karinkton
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy klub w jakim byłam. Miła obsługa i różnorodna muzyka. Atmosfera w lokalu cudowna :)

Dzi─Ökujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze miejsce na nocne wypady w Tr├│jmiescie.
Takiego klubu jeszcze w Gdańsku nie było !
Najlepszy klimat i ludzie :)
Zawsze wracam do Tkacka Music Club <3

Dzi─Ökujemy, Klaudia M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepszy klub w Tr├│jmie┼Ťcie. Idealne miejsce na sp─Ödzenie czasu ze znajomymi. Drugiego takiego nie znajdziesz. Polecam!

Dzi─Ökujemy, AleksandraK2287
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Cudowne miejsce!!! , sympatyczna i na poziomie obs┼éuga , Muzyka Genialna ....by┼éam i b─Öd─Ö tu zagl─ůda─ç kiedy tylko si─Ö da !!! Pozdrawiam Serdecznie

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dzi─Ökujemy, Ewelina K