Zapisz
Imprezka

Świetny klub, super się w nim bawiłem, fajna muzyka i miła obsługa, polecam tam przyjść w wolny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 grudnia 2019
tobiasz_698
🔥

Tkacka to zdecydowanie mój ulubiony klub. Zawsze razem ze znajomymi jesteśmy w nim bardzo miło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 grudnia 2019
Zuza D

Mega fajny klimat!
Dwa tygodnie temu zabrałam do Tkackiej rodziców, którzy chcieli się odrobine rozerwać. Każda wizyta w tym miejscu wiazała się dla mnie z dobrą zabawą i tym razem było podobnie, ale zdecydowanie nejlepiej. Od wejścia Panie kielnerki przywitały nas z uśmiechem po czym zaproponowały skorzystania z opcji wykupu loży. Było to doskonałe rozwiazanie! Na stoliczku szybko pojawiły się zamówione przez nas napoje, a obsługa co chwile zaglądałam do nas i dbała o najmniejsze szczegóły:)
Rodzice ubawili się jak nigdy, ja również byłam zachwycona minioną noca i spędzonym czasem w tym klubie.
Miejsce jak najbardziej godne polecenia nie tylko dla nastoletnich gości!

Dziękujemy, Karina W
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepszy klub w jakim byłam. Miła obsługa i różnorodna muzyka. Atmosfera w lokalu cudowna :)

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze miejsce na nocne wypady w Trójmiescie.
Takiego klubu jeszcze w Gdańsku nie było !
Najlepszy klimat i ludzie :)
Zawsze wracam do Tkacka Music Club <3

Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepszy klub w Trójmieście. Idealne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Drugiego takiego nie znajdziesz. Polecam!

Dziękujemy, AleksandraK2287
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Cudowne miejsce!!! , sympatyczna i na poziomie obsługa , Muzyka Genialna ....byłam i będę tu zaglądać kiedy tylko się da !!! Pozdrawiam Serdecznie

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Ewelina K