“sprawdzona pizza w gdańsku”
Pizzarium 01 — recenzja

Pizzarium 01
Zamów online
Nr 111 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: 01Pizzarium - to miejsce gdzie znajdziemy oryginalną pizze Al Taglio czyli bardzo często spotykaną na włoskich ulicach pizze na Kawałki ale również klasyczna okragłą pizze włoską. 100% Italian Quality - produkty są sprowadzane z włoch a w kuchni ciasto kręcą włoscy Pizzaioli. Fast & Social - Luzna atmosfera oraz miła obsługa sprawi iż poczujesz sie swobodnie i komfortowo.

bardzo dobre ciasto, ceny przystępne, uprzejma obsługa, wystrój typowy jak w bistro, więc może nie zachęca specjalnie do dłuższego posiedzenia, natomiast wszystko czyste i schludne, niestety brak wina w karcie (dostępne tylko frizzante)

Dziękujemy, alicjastarnawska

Zrecenzowano 10 września 2019

Fantastyczne cienkie i chrupkie ciasto, smak Diavoli znam na pamięć i chyba nigdy mnie nie znudzi. Chętnie wracam i polecam znajomym gdy nie mogę ich zabrać ze sobą. Obsługa jest przemiła od kucharza po dostawców pizzy, a sam lokal bardzo czysty. Co jest super, mają również pizze na kawałki w kilku wariantach. Bardzo dobre tiramisu, a ceny są przystępne niezależnie czy to pizza czy napoje. :)

Dziękujemy, AniaT1
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza genialna (cienkie ciasto, pyszny sos i doskonałe dodatki), do tego mega miła i profesjonalna obsługa! Świetny klimat i przyjemna muzyka w tle :) Deser podbił moje serce! Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, 719magdalenap
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z ręką na sercu, na pewno wrócimy będąc w Gdańsku... Dobre ciasto, świetne dodatki i krótki czas oczekiwania.

Dziękujemy, aklime
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre chrupkie ciasto, ale pizza byla namoknieta, cos trzeba nad tym popracowac. Ale smacznie i moge polecic, dobre skladniki

Dziękujemy, KarinaJ499

Pizzarium 01 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzarium 01? Podziel się wrażeniami!