Gdańsk

“Smacznie”
Bez Rezerwacji — recenzja

Bez Rezerwacji
Nr 183 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byłam stałym bywalcem wcześniejszego "bistro bar 24" i obawiałam się co zmieni się po remoncie ale lokal w nowej odsłonie nie zawodzi. Smaczne jedzenie, uniwersalne menu w którym każdy znajdzie coś dla siebie i bardzo dobra lokalizacja. Polecam

Dziękujemy, Edyta S

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Polecamy! Przebywamy właśnie w Gdańsku na urlopie i od 3 dni chodzimy tam na obiad. Próbowaliśmy w i innej restauracji ale żadna nie przypadła nam do gustu. Tutaj jest przepyszne jedzenie w normalnej cenie. 3 dania główne plus napoje koszt ok 120zl.
Czekadelko pycha. Na danie nie czeka się zbyt długo mimo iż wszystkie stoliki zajęte.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczne miejsce w centrum Gdańska. Fakt, ze spora ilość gości w sezonie powoduje nieco dłuższe oczekiwanie na posiłek - 25-35 minut ale warto. Jedzenie pyszne, miła obsługa, na gości w chłodniejsze dni czekają na fotelach koce. Znakomity bilans jakości do ceny.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz razem ze znajomymi odwiedzamy Trójmiasto za sprawą koncertu Męskiego Grania.
Stwierdziliśmy zgodnie, ze udamy się na delikatną gastro-turystkę aby zobaczyć czym może zaskoczyć nas Gdynia lub Gdańsk. Trafiliśmy do lokalu Bez Rezerwacji zupełnie przypadkiem przyciągnięci świetną nazwą.
Już na wstępie ucieszyłem się, ze będę mógł napić się świetnego koktajlu z gatunku Martini Cocktails - Porn Star Martini. Był na prawdę w porządku aczkolwiek zazwyczaj podawany jest z połówką świeżej marakui. Wiem, ze żyjemy w kraju który nie do końca pozwala nam sezonowo na takie rarytasy ale optymista mieszkający we mnie od zawsze liczył na to, ze być może ten owoc znajdzie się gdzieś obok mojego koktajlu.
Jeśli chodzi o dania - były w porządku. Moi znajomi jedli Spaghetti Carbonara - klasyczna aczkolwiek podawana z cebulą co nie do końca im odpowiadało. Stek z tuńczyka przyrządzony był świetnie, tak jak Tagliatelle z krewetkami. Ja osobiście jadłem stek z karkówki, który podawany jest z side’ami do wyboru - wziąłem frytki oraz kapustę z boczkiem. Delikatnie przesolony ale mięso jakościowo super.
Reasumując, dopijamy właśnie nasze napoje i uderzamy dalej a co do lokalu - na pewno nie omieszkalibyśmy zaglądnąć ponownie!

Dziękujemy, krystekkrystek
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Obiad dla 3 osób z wcześniejszej rezerwacji, stolik przygotowany, miejscówka rewelacyjna, sympatyczne powitanie. Na początek zamówiliśmy 2 zupy i placki ziemniaczane. Botwinka i pomidorowa wyśmienite - wyraziste, pełne smaku, placki chrupiące, ale trochę za cienkie. Dania główne to kurczak w 2 odsłonach z suszonymi pomidorami i w maślance, plus bryzol wieprzowy. Do tego pieczone ziemniaki i surówki. Wszystko smaczne, chociaż bryzol zbyt mocno "rozklepany". Smak, sposób podania, szybkość bez zarzutu. Naprawdę brawa dla kuchni ;-)
Jedyny minus to zbyt wiele kelnerek - inna przyjmująca, inna przynosząca napoje, inna podająca dania, jeszcze inna przynosząca rachunek. W sumie "rozmyty" serwis, a lubię docenić miłą i kompetentną obsługę.
PODSUMOWANIE - warto, bo smacznie, do poprawy organizacja obsługi.
MZK

Dziękujemy, gdasopgdy

Bez Rezerwacji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bez Rezerwacji? Podziel się wrażeniami!