Gdańsk

“Przykre rozczarowanie”
Pankejk — recenzja

Pankejk
Zamów online
Nr 675 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: PanKejkowiczu! Witaj w świecie puszystych naleśników, smakowitych pankejków i stylowego wnętrza! Wierzymy, że piękne i smaczne dania oraz harmonijny nastrój wpływają na dobre samopoczucie gości przez cały dzień. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy poczuje się swobodnie i znajdzie smak dla siebie :)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z przykrością muszę przyznać,że nie polecam tego miejsca. Wystrój może i ładny,ale na tym kończą się pozytywy. Serowy krem był całkiem smaczny- szkoda tylko,że był zimny. Naleśnik norweski to porażka aż do tego stopnia, iż było mi niedobrze, boloński ujdzie.Z przykrością nie polecam.

1  Dziękujemy, 837juliap

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie które mi podano było popsute, danie mojej koleżanki to kawalek mięsa w naleśniku jakby zapomniano o reszcie składników.

Dziękujemy, zoszkazoska
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na świeżo, po przeczytaniu wszystkich negatywnych recenzji mieliśmy mieszane uczucia. Postanowiliśmy jednak dać szansę i nie nastawiać się źle, choć nie było łatwo. Zdecydowaliśmy się na Buritto i boloński. Jedzenie było dobre, obsługa na mniej-więcej 3 w skali 1-4 (sztućce zostały podane po podaniu jedzenia, no i czas oczekiwania mimo normalnego ruchu dość długi). Ogólnie polecam, nie jest to Manekin ale myślę że warto też docenić pracę tych młodych ludzi.

Dziękujemy, paniksinski
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest mocno poprawna pod względem jedzenia. Dość doprawione jedzenie. W skrócie można takie same zrobić w domu. W porównaniu z innymi naleśnikarniami znajduje się nisko na liście. Jeżeli ktoś zdecyduje się wybrać do restauracji lepiej zamówić naleśniki wytrawne lub zapiekane niż słodkie. Naleśniki zapiekane zostały podane dziesięć minut wcześniej niż reszta. Wystrój jest spoko, obsługa miła, głównie jedzenie to problem. Jak chcesz tam przyjść i zjeść to możesz ale ja nie polecam.

Dziękujemy, 71filipk
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałoby się napisać coś pozytywnego, ale można to zrobić jedynie w aspekcie obsługi kelnerskiej, która robi co może żeby ratować sytuacje. Pan dwoił się i troił ale nie dało się uratować tego „dzieła”. Nawet po poprawce i przyniesieniu drugiego naleśnika (z nutella w którym prawie nie było nutelli) nie można pominąć sposobu przygotowania dania. Można odnieść wrażenie, że ktoś stoi w kuchni, bierze garść tego, tamtego i wrzuca w ciasto wedle własnej fantazji. Kulinarny dramat. Wielkość naleśnika, o której wiele pisze się tu w recenzjach nie robi problemu. To że mały nie ma znaczenia, bo nawet takiego zjeść na słodko po prostu się nie da.

Dziękujemy, pawelkampom

Pankejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pankejk? Podziel się wrażeniami!