“Azjatyckie smaki ”
Meso Ramen — recenzja

Meso Ramen
Nr 235 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Jesteśmy właścicielami bistro MeSoBox, specjalizujemy się daniach kuchni japońskiej. Z dumą przedstawiamy naszą nową restaurację, zlokalizowaną w inwestycji 4 oceany na Gdańskim Przymorzu. Zapraszamy na ogromny, esencjonalny, pełen smaków, r a m e n.

To był mój pierwszy ramen i myślę że nie ostatni. Przyjemna restauracja, bardzo miła i pomocna obsługa. Trochę kłopotu sprawiło otwieranie oranżady, która była warta tego zachodu. Wspaniale wino śliwkowe. A sam ramen rewelacyjny. Smaczny, estetycznie podany i bardzo sycący. Polecam!

Dziękujemy, 714beataw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Meso RamenOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę i miłą opinię! Pierwszy ramen w Meso Ramen? To napawa nas dumą! Mamy nadzieję że odwiedzi nas Pani ponownie! Zapraszamy!

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duszne i ciasne miejsce oferujące przepyszny ramen.
Miejsce w sam raz by wyskoczyć na szybki ramen, gdy ma się ma niego ochotę- ale na pewno nie jest to eleganckie miejsce na pierwszą randkę ani wykwintny lokal do którego jedzie się przez całe miasto :) Jeśli pamiętasz o tym - nie będziesz zawiedziona/y.

Szczególnie polecam Ramen na bulionie vege - ma najlepszy smak i nawet moja miesożerna żona bardzo go lubi.

1  Dziękujemy, 655stanislawd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Meso RamenOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za super opinię! Cieszymy się, że nasz Ramen Wam zasmakował. To prawda - nasz vege bulion kochają nawet mięsożercy. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spodziewałem sie lepszego serwisu jak i smaku sądząc po opniach. Bardzo zawiodłem sie na smaku noodle w Ramenie, mimo ze było ich dość dużo nie smakowały zbyt dobrze. Btw Nie bylo najgorzej.

Dziękujemy, kidkubi1

Dziękujemy za opinię, na pewno zapamiętamy uwagi i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz, a potem zmienisz swoje zddanie! :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Duża porcja dobrze przyrządzonego ramena.
Lokal nieduży, ale dzięki temu można lustrować proces gotowania :)
Problem z miejscem parkingowym.

Dziękujemy, traperkaa

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasza kuchnia przypadła Ci do gustu. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Dziś zawiodło jedzenie i obsługa.

Moje ramen było OK, choć było bardziej pikantne, niż zwykle. Żonie zaś podano w daniu kurczaka, który był miejscami półsurowy. Problem zgłosiliśmy kelnerce, ta poszła do kucharza i wróciła z opinią, że "tak ma być". I sobie poszła.

Po 3 minutach podszedłem zapytać, co zamierzają z tym zrobić, bo surowiźnie drobiowej na talerzu mówimy stanowcze chyba nie. Usłyszałem, że nie ona przygotowywała danie, więc nie wie jak powinno być i jakie jest, ale kucharz mówi, że robił jak zawsze i że jest OK. Kucharz nie raczył się pofatygować i sprawdzić. Pani zaproponowała, że zadzwoni do właściciela co było już całkiem dziwne, bo po co mi w tej sytuacji właściciel. Poprosiłem o rachunek, zapłaciłem za całość i wyszliśmy zostawiając ledwie napoczęte dania.

Kelnerka w ogóle nie próbowała rozwiązać problemu, kucharz nie sprawdził o czym była rozmowa, propozycja dzwonienia do właściciela była już spychologią na całego.

Szkoda, że następny lokal po bardzo dobrych początkach zaczął dołować z jakością usług.

Dziękujemy, tapiau

Zapewniamy, że wszystkie elementy naszego Ramen są przygotowane w odpowiedni sposób. Marka Meso to przede wszystkim najwyższa jakość. Nie moglibyśmy dopuścić do sytuacji, w której nasz Gość byłby narażone na jakąkolwiek chorobę. Przepraszamy również za zachowanie obsługi - taka odpowiedź nie powinna mieć miejsca. Zapraszamy ponownie, nasza kuchnia chętnie wytłumaczy Pani techniki przygotowywania produktów.

Meso Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Meso Ramen? Podziel się wrażeniami!