“Pysznie”
Wołowina Bistro — recenzja

Wołowina Bistro
Nr 142 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Pyszne jedzenie, ładne wnętrze, przystępne ceny. Obsługa miła,ale nienachalna, raczej luźna atmosfera.

Dziękujemy, 455ewaz

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzonko pierwsza klasa. Tatar wyśmienity, poliki i mostek również. Bardzo fajny klimat, ładne wnętrze. Na pewno wrócimy nie raz!

Dziękujemy, KinkyAnn
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do bistro zostałam zaproszona bez wyznania gdzie idę trafiłam do miejsca pięknego i stylowego które idealnie trafiło w mój gust. Zamówiłam angielskie śniadanie, syn polskie a mąż kanapkę z szarpaną krową. Wszystkie pozycje były smaczne, dobrze doprawione jednak to kanapka była hitem i urwala d.... Chociaż fasolka z angielskiego też pycha. Obsługa super miła, czas oczekiwania w normie. Gorąco polecam

Dziękujemy, 483kasiac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartynaS1770, Właściciel, Wołowina BistroOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinie. To dla nas powód do dumy kiedy goście tak wysoko nas oceniają. Jesteśmy dla Was i to miłe kiedy jest to docenione.
Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera i pyszne jedzonko duża porcja, dobra cena przemiła obsługa polecam
Z chęcią wrócimy

Dziękujemy, 817sylwiaf
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, duże porcje oraz bardzo sympatyczna obsługa. Polecam! PS. Na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Damian W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartynaS1770, Właściciel, Wołowina BistroOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinie :) Czekamy na Was :)

Wołowina Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wołowina Bistro? Podziel się wrażeniami!