Gdańsk
Świetne miejsce

Świetne! Miejsce dla każdego, niezależnie od tego czy interesujesz się historią czy nie. Każdy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Hrabina-ka
polecam

generalnie polecam ale trzeba sie nastawic na tki tym rozrywki- troche czytania, ogladania... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Zocha M
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 298)

Bardzo na plus jest zestaw słuchawkowy, który dostajemy do zwiedzania. Każdy we własnym tempie może zachwycać się wystawą. Spędziliśmy tam 2 godziny. Świetna wystawa, a najbardziej co zapadło mi w pamięci to karteczki na ścianach w kolorach biało-czerwonych tworzące napis Solidarność. Na pewno kiedyś wrócę.

Dziękujemy, ixzca
Zrecenzowano: 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy tam z mężem z mieszanymi uczuciami (byliśmy z 4 miesięcznym Synkiem, który choć zazwyczaj spokojny lubi czasami pomarudzi i baliśmy ze nie damy rady obejrzeć wystawy). Udało nam się jednak prawie bez jego marudzenia zobaczyć całą wystawę. To co zobaczyliśmy możemy określić jednym słowem: WOW. Świetnie zrealizowana tematyka, i ten kontrast nowoczesnych nośników informacji i PRL-owskiego klimatu. Fajnie się to ogląda już teraz choć jestem pokoleniem urodzonym w 89’. Wrócę tam na pewno za 15 lat kiedy Synek będzie już rozumiał tematykę wystawy. Sam budynek również robi wrażenie i oby jego stan i poziom zostały zachowane.

Dziękujemy, annawi-si
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Sam budynek w sobie jest bardzo nowoczesny i ciekawy architektonicznie. Muzeum mieści się na kilku poziomach, możliwość zwiedzania z audiobookiem. Dodatkowo na parterze mieści się kawiarnia, sklep z pamiątkami.

Same wystawy bardzo ciekawe, interaktywne, część z filmami, duża część bardzo ważnej historii ciekawie i interesującą przedstawiona.

Warto poświęcić więcej czasu na to miejsce, nam "szybkim tempem";) zajęło to ok.2,5 godziny myślę że spokojnie można rezerwować nawet i ok.4 godzin żeby wczytać i wsłuchać się we wszystkie szczegółowe informacje .

Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano: 8 września 2019

Interesująca interaktywna wystawa, gdzie można się wybrać także z dzieckiem. Budynek sam w sobie o ciekawej strukturze. Morski plac zabaw znajdujący się tam także godny polecenia. Mnóstwo imrez towarzyszących i różnego rodzaju eventów, warsztaty dla grup zorganizowanych. Bardzo bogata oferta.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, ElizabethIF
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, bardzo pomocny autoprzewodnik, który jest w cenie w biletu. Historia Solidarności przedstawiona w przystępny i ciekawy sposób. I w ostatniej sali najważniejsze przesłanie, o którym zawsze powinniśmy pamiętać.

Dziękujemy, jolantao225