Zapisz
Muzeum XXI wieku

Ciekawe i angażujące muzeum z nowocześnie zaaranżowaną ekspozycją. Audioguide ułatwia samodzielne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
eysturland
Klaksvik, Wyspy Owcze
Jedno z kultowych miejsc w Gdańsku

Gdy na miejscu głównej bramy wjazdowej do stoczni w latach 90-tych zaczął powstawać budynek ECS... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
Miropress
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 524)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Rewelacyjna wystawa - warto zarezerwować więcej czasu. Moim zdaniem punkt obowiązkowy. Cała rodzina pod wrażenie, sposób prezentacji historii przystępny dla starych jak i dla zbuntowanych nastolatków czy 6 latki (tutaj na zasadzie wspomnień) Polecamy.

Dziękujemy, arni460
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wspaniałe miejsce. Pięknie przekazana nowa historia naszego kraju. Byliśmy na spacerze kuratorskim z panią Anna Mydlarską. Duża wiedza Polecamy

Dziękujemy, JEwaj
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt obowiązkowy. Interaktywne muzeum o historii przemiany ustrojowej w Polsce. Historia Polski i Gdańska fantastycznie podana.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Lew2307
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo mimo mojego braku szczególnej fascynacji tym okresem historycznym muzeum mnie bardzo wciągnęło. Wszystko jest zorganizowane w kreatywny i przemyślany sposób, audioprzewodnik ciekawie opowiada o rzeczach bezpośrednio dotyczących Solidarności i o wątkach pobocznych odnośnie życia z tego okresu. Trzeba zarezerwować sobie 2 - 3 godzinki, ale zdecydowanie warto, nawet jak kogoś sama tematyka bardzo nie interesuje. Sam budynek też jest świetny, więc dla osób zainteresowanych architekturą będzie to dodatkowy plus. Dla mnie ECS to pozycja obowiązkowa przy zwiedzaniu Gdańska.

Dziękujemy, olgalipowska
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia, kawałek historii. Miejsce przyjazne dla odwiedzających z wózkami. Dla małych dzieci również coś miłego. Polecamy

Dziękujemy, 617sylwiac