Fenomenalne miejsce

Centrum zwiedzaliśmy w towarzystwie 11-letniego syna i zarówno On, jak i my wróciliśmy zachwyceni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Dommimmika
"...zobaczyć (...) nadzieję oraz niepokoje brata czy siostry - to odkryć sens solidarności" JPII

Wielkie uznanie dla twórców ECS. Doskonały projekt - nic nie jest przypadkowe, wszystko symboliczne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
mbryl
Piaski, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 286)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Rewelacyjna wystawa - warto zarezerwować więcej czasu. Moim zdaniem punkt obowiązkowy. Cała rodzina pod wrażenie, sposób prezentacji historii przystępny dla starych jak i dla zbuntowanych nastolatków czy 6 latki (tutaj na zasadzie wspomnień) Polecamy.

Dziękujemy, arni460
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wspaniałe miejsce. Pięknie przekazana nowa historia naszego kraju. Byliśmy na spacerze kuratorskim z panią Anna Mydlarską. Duża wiedza Polecamy

Dziękujemy, JEwaj
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt obowiązkowy. Interaktywne muzeum o historii przemiany ustrojowej w Polsce. Historia Polski i Gdańska fantastycznie podana.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Lew2307
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo mimo mojego braku szczególnej fascynacji tym okresem historycznym muzeum mnie bardzo wciągnęło. Wszystko jest zorganizowane w kreatywny i przemyślany sposób, audioprzewodnik ciekawie opowiada o rzeczach bezpośrednio dotyczących Solidarności i o wątkach pobocznych odnośnie życia z tego okresu. Trzeba zarezerwować sobie 2 - 3 godzinki, ale zdecydowanie warto, nawet jak kogoś sama tematyka bardzo nie interesuje. Sam budynek też jest świetny, więc dla osób zainteresowanych architekturą będzie to dodatkowy plus. Dla mnie ECS to pozycja obowiązkowa przy zwiedzaniu Gdańska.

Dziękujemy, olgalipowska
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia, kawałek historii. Miejsce przyjazne dla odwiedzających z wózkami. Dla małych dzieci również coś miłego. Polecamy

Dziękujemy, 617sylwiac