Świetne miejsce

Świetne! Miejsce dla każdego, niezależnie od tego czy interesujesz się historią czy nie. Każdy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Hrabina-ka
polecam

generalnie polecam ale trzeba sie nastawic na tki tym rozrywki- troche czytania, ogladania... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Zocha M
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 293)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

historia Polski w pigułce, co trzeba obowiązkowo zobaczyć. Ciarki po plecach ida od samego początku.

Dziękujemy, 141aniap
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powrot do przeszlosci. Łza czasem w oku się zakrecila. Polecam wszystkim jako lekcje historii. Budynek nowoczesny, Pieknie wkomponowany w industrialna czesc Gdanska.

1  Dziękujemy, pawilontowarzyski
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Nie polecam .Koszt dla dziecka 4 letniego to 18 PLN dodatkowo nikt nie informuje w kasie że wchodzi się o pełnych godzinach .Proszę zatem wytłumaczyć dziecku że ma czekać 15 minut na wejście.NIE POLECAM

Dziękujemy, MagZia
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce, bardzo profesjonalnie (i realnie) przedstawione wydarzenia, na zwiedzanie wystawy stałej warto zarezerwować 3/4h, ja na czasową już nie miałam siły (psychicznie). Obowiązkowo zalecam przewodnik multimedialny. ECS wywołuje bardzo specyficzny nastrój, warto zaplanować spokojnie/refleksyjnie trochę czasu po wyjściu.

1  Dziękujemy, makani189
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które zna, bądź powinien znać, każdy Polak. Miejsce, gdzie polała się krew, walcząc o Polskę i naszą Wolność. Miejsce, które, powinien, odwiedzić każdy.

Dziękujemy, Sabina F