“Super smaczna pizza ”
Na Okrągło — recenzja

Na Okrągło
Zamów online
Nr 216 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Serwujemy pizze typu włoskiego z pieca opalanego drewnem oraz szeroki wybór piwa rzemieślniczego. Zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię próbować pizzę w różnych lokalach, więc będąc w pobliżu nie mogłem sobie odmówić pizzy z lokalu Na Okrągło.
Co można powiedzieć? To naprawdę bardzo dobra pizza, dużo dodatków, ciasto nie jest zbyt grube. Bardzo aromatyczna, składniki dobrej jakości, gorąca i idealna rozmiarowo dla jednego głodomora.

1  Dziękujemy, aggabagga87

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Polecam fanom pizzy na cienkim cieście. Doskonała pizza z pieca w bardzo rozsądnej cenie, lokal z zewnątrz niepozorny, bardzo miło urządzony. Dobry wybór piw kratowych, obsługa miła i fachowa. Warto odwiedzić!

Dziękujemy, Rafał W
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Od roku mam swoja wymarzona pizzerie, gdzie moge zjesc pizze na dobrych składnikach, na wyśmienitym cieście (cienkim) i ją popić craftowym piwem. Świetna obsługa, szybko i przystępnie. Na zdj. Moje ulubione 4sery i parma

Dziękujemy, 561pawe_s
Zrecenzowano 5 maja 2019

Według mnie jest to jedna z najlepszych pizzerii we Wrzeszczu, pizza zawsze jest podana z dobrej jakości składnikami, ciasto jest jednocześnie cienkie jak i puszyste na brzegach.
Moja ulubiona pozycja z karty to 4 sery :)

Dziękujemy, AniaM165
Zrecenzowano 2 lutego 2019

Truflowa genialna! Nie tylko w lokalu, ale w dostawie również nigdy się nie zawiodłam. Pyszne ciasto, świetnej jakości dodatki, obsługa bardzo miła. Wpadniemy jeszcze nie raz!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Monika G

Na Okrągło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Na Okrągło? Podziel się wrażeniami!