“Pierogi”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 171 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Generalnie klimat miejsca super. Pierogi dość smaczne chociaż bardzo przesolony farsz. Obsługa totalna porażka - początkowo siedziałam przy stoliku na zewnątrz i przez dobre 25/30 minut nikt nie przyszedł przyjąć zamówienia..... musiałam się przesiąść do środka lokalu , aby kelner po 15 minutach odebrał zamówienia !

Dziękujemy, paulinaweselak

Po pierwszym spotkaniu z obsługa powinnismy wyjść! Pan (coś jak menadzer) zareagował fochem na prosbe o przetarcie stołu. Bardzo niemiła osoba. Dość szybko pojawił się kelner, który załagodził sytuacje! Niestety pierogi weganskie otrzymałam zamrożone w środku :( te na słodko bardzo dobre. Męża z mięsem - średnie! Miały byc ostre były bez smaku. Dziwne jak na lokal który pierogiem stoi. Czas podania ok. Ceny dobre. Pan kelner bardzo miły. Ale ogólnie nie polecam bo przecież nie na pogawędki tam poszliśmy.

Dziękujemy, 19karolinag

Pyszne pierogi, mnóstwo wariantów, na słodko, ciekawe zestawienia np. biały serek, wiśnie, albo czekolada i śliwki, z mięsem, tradycyjne, gotowane, smażone. Porcje nie wydają się duże np. 3, ale po ich zjedzeniu - niewiele zostaje miejsca na np. pyszny napój. Ja wybrałam herbatę na zimno - coś wspaniałego. Miła obsługa, ponieważ wzięłam 6, 3 z mięsem i 3 na słodko, Pani kelnerka zaproponowała opakowanie na wynos. Ps. na drugi dzień, też były smaczne. Blisko głównych atrakcji np. Bazyliki Mariackiej, Kaplicy królewskiej - Jana III Sobieskiego a jednocześnie w zaciszu, jeśli ktoś nie chce jeść na ul. Długi Targ, do której jest dosłownie 5 min. pieszo.

Dziękujemy, melceser

Wracajac na chwile do Polski szukalem miejsca gdzie mozna zjesc dobre pierogi, ktore sa w jakis sposob symbolem naszej kuchni, przyjaciel polecil mi ta Pierogarnie na starym miescie I byl to strzal w dziesiatke! Fantastyczna kuchninia!Polecam kazdemu odwiedzajacemu Gdansk sprobowanie tego"miejsca"!!

Dziękujemy, Globspotters
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koszmarny kierownik. Odnosi się do klientów z pogardą, jest niemiły i opryskliwy. Reszta obsługi próbuje nadrobić ale niestety niesmak jest zbyt duzy. Jestem naprawdę rozczarowana

Dziękujemy, AsiaS523

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!