“Koszmarny kierownik”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 171 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koszmarny kierownik. Odnosi się do klientów z pogardą, jest niemiły i opryskliwy. Reszta obsługi próbuje nadrobić ale niestety niesmak jest zbyt duzy. Jestem naprawdę rozczarowana

Dziękujemy, AsiaS523

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny wybór pierogów i mnóstwo opcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Piękny lokal, przyjazna atmosfera. Jestem pod wrażeniem :)

Dziękujemy, asiapiotrowska
Zrecenzowano 4 września 2019

Zwiedzając Gdańsk stwierdziliśmy, że dzisiejszy posiłek będzie bezrybny, więc wybór padł na pierogarnię Stary Młyn. Nie był to przypadkowy wybór, gdyż wcześniej nasi przyjaciele zjedli tu pyszny posiłek i szczerze nam polecili tę restaurację. Jako że wakacje w pełni, ludzi w lokalu było mnóstwo, na szczęście obsługa jest niesamowicie zorganizowana i już po kilku chwilach dostaliśmy stolik. Wybór padł na dwie małe porcje (po 3 szt.)pierogów piecuchów: diabelskie i hetmańskie. Niebo w gębie. Tylko tyle i aż tyle. Piecuchy są sporych rozmiarów (stąd małe porcje), doskonale upieczone i pełne smakowitego nadzienia. Po kilku dniach odwiedziliśmy pierogarnię ponownie, lecz tym razem zamówiliśmy pierogi lepiuchy: biesiadne i izbowe. Te pierogi są mniejsze, nadzienie jest soczyste i smaczne (biesiadne: kaczka z jabłkiem), ale ciasto pozostawia wiele do życzenia (dość grube i twarde). Na dania trzeba trochę poczekać (ok 45 min), ale w dobrym lokalu z tyloma klientami, tak właśnie jest. Spodziewałem się wysokiego rachunku (pierogarnia jest obok Kościoła Mariackiego), ale się miło rozczarowałem. Byłoby 5 gwiazdek, ale ciasto w lepiuchach do dopracowania, mimo to każdemu amatorowi pierogów polecam ten lokal.

Dziękujemy, bastus1972
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne polskie jedzenie w przyzwoitej cenie. Przemiła, profesjonalna obsługa, która na prawdę dba o klienta. Warto przyjść i spędzić świetny czas.

Dziękujemy, Lukasz_P93
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce. Przyjazna atmosfera, kelnerzy dbają o swoich gości, a przede wszystkim ... Pyszne pierogi!

Dziękujemy, maniia97

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!