“Doskonała polska restauracja”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 171 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne polskie jedzenie w przyzwoitej cenie. Przemiła, profesjonalna obsługa, która na prawdę dba o klienta. Warto przyjść i spędzić świetny czas.

Dziękujemy, Lukasz_P93

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce. Przyjazna atmosfera, kelnerzy dbają o swoich gości, a przede wszystkim ... Pyszne pierogi!

Dziękujemy, maniia97
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Po dobrym wrażeniu jakie wywarła na nas pierogarnia w Toruniu postanowiliśmy odwiedzić lokal w Gdańsku. Dostaliśmy stolik na środku sali w widokiem na bar i jak się domyśliłam zmywak o czym mogłyby świadczyć resztki chleba czy kawałek pieroga pod szafkami. Czarę goryczy przelała kelnerka, która zainteresowała się nami wyłącznie w chwili składania zamówienia. Później praktycznie bez słów podała nam napoje i pierogi, nie interesując się zupełnie dlaczego na talerzach została praktycznie cała porcja zapiekanego pieroga ruskiego, w którym było więcej ciasta niż farszu, w farszu brakowało cebulki, a gdy poprosiłam o nią kelnerkę otrzymałam zimną cebulkę wcześniej utopioną w oleju. Po poproszeniu kelnerki o rachunek i zaznaczeniu, że płatność będzie kartą, otrzymaliśmy tylko i wyłącznie płatnik. Po poproszeniu menadżera/kierownika sali o terminal, otrzymaliśmy odpowiedź, że kelnerka go szuka(?) i do nas podejdzie, a po chwili podszedł z terminalem rzucając w naszą stronę „ile?” Bez żadnego przepraszam. O ile pierogi okazały się w porównaniu do Toruńskiej restauracji totalnym rozczarowaniem, o tyle obsługa, która w ogóle nie była zainteresowana klientem to drugie.

Dziękujemy, Dchm21
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Pierogi Cioci, palce lizac. Wszyscy zadowoleni, problem jedynie ze znalezieniem wolnego stolika

Dziękujemy, 90macieja
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zamówiliśmy 4 różne dania, bo już po menu widać było, że będziemy miło zaskoczeni. I faktycznie - niby tylko pierogi, ale tak przygotowane i podane, że robiło to groźne wrażenie. Wszystkie dania bardzo nam smakowały. I jeszcze obsługa - trafiliśmy na świetnego Kelnera - doradzał, dopytywał i cały czas z uśmiechem na twarzy.

Jesteśmy zachwyceni tym miejscem

Dziękujemy, DamianR885

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!