“Najlepszy stek w życiu”

Zakorkowani Wine Bistro
Nr 14 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Zakorkowani Wine Bistro przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym smakiem. Nasz zespół posiada europejskie doświadczenie. Sommelier, chef i barista to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również rodzina. To właśnie oni zadbają o państwa dobry nastrój pieszcząc wasze podniebienie najlepszym winem i wykwintnymi daniami przyrządzonymi w oparciu o naturalne, lokalne i regionalne produkty.

Wraz z przyjacielem często chodzimy po Gdańskich restauracjach i próbujemy w nich wołowiny. Coś wspaniałego! Niczego sobie obsługa i genialne wino, mimo deszczowej pogody zrobiła nam wieczór.

Dziękujemy, Bartek H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: malgorzatak564, Właściciel, Zakorkowani Wine BistroOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam miło! Pozdrawiamy

Podobnie jak w ubiegłym roku odwiedziliśmy Zakorkowanych. Tym razem zjedliśmy pyszne amerykańskie naleśniki. Do tego szybka i przemiła obsługa, czysto i przyjemnie, polecamy

Dziękujemy, 736iwona_

Dziękujemy bardzo I serdecznie pozdrawiamy!

Miła obsługa a pani motocyklista szczególnie. Jajecznica dobra naleśniki nie specjalnie - ale to mój wybór, kotlet super, trochę za drogi jak dla mnie,

Dziękujemy, bogdan z
Zrecenzowano 12 września 2019

Nasz wybór padł na małe bistro Zakorkowani.
Miejsce mega kameralne, jedzenie pyszne,możliwość obserwowania kucharzy na wielki plus. Dodatkowo kącik dla maluszka. Ja na kolację wybrałam sałatkę z wolowina, mąż kaszotto rakowe- Pyszne plus dodatek wina, rekomendowanego przez uprzejmego kelnera. Całość extra!

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na śniadanie do zakorkowanych. Zamówiliśmy śniadaniowe burrito i tosty z jajkiem w koszulce i łososiem. Bardzo smaczne, jednak w przypadku buritto podanie było dość skromne. Miło byłoby zobaczyć więcej dodatków na talerzu. Kawka podana do śniadania bardzo dobra.

Dziękujemy, asiapiotrowska

Zakorkowani Wine Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zakorkowani Wine Bistro? Podziel się wrażeniami!