“Bardzo przyjemny lokal”

Zakorkowani Wine Bistro
Nr 13 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Zakorkowani Wine Bistro przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym smakiem. Nasz zespół posiada europejskie doświadczenie. Sommelier, chef i barista to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również rodzina. To właśnie oni zadbają o państwa dobry nastrój pieszcząc wasze podniebienie najlepszym winem i wykwintnymi daniami przyrządzonymi w oparciu o naturalne, lokalne i regionalne produkty.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na śniadanie do zakorkowanych. Zamówiliśmy śniadaniowe burrito i tosty z jajkiem w koszulce i łososiem. Bardzo smaczne, jednak w przypadku buritto podanie było dość skromne. Miło byłoby zobaczyć więcej dodatków na talerzu. Kawka podana do śniadania bardzo dobra.

Dziękujemy, asiapiotrowska

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie. Zaskakująco dobre polskie wino. Skuszeni przez naszego syna możliwością skosztowania creme brulee o nieznanych nam smakach trafiliśmy do miejsca, w którym smak potraw komponuje się z polecanym winem w sposób wybitny. Deska regionalnych serów, sałatka z wołowiną, risotto rakowe, okoń morski i creme brulee jako doskonałe zakończenie, to bardzo dobry wybór. Do tego profesjonalna obsługa. Profesjonalna czyli połączenie braku nachalności z dużą wiedzą. Polecam.

Dziękujemy, Ryszard A
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Zakorkowanych po raz czwarty i po raz kolejny wyszliśmy z przeświadczeniem, że wszystko było idealnie :)
Przystawki - krewetki i sałatka z wołowiną
Dania główne - schab z kością i rostbef
Desery - mus z białej czekolady i creme brulee o smaku kawowym
Wino - Chardonnay z Trzebnicy

Wino świetnie pasowalo zarówno do przystawek, jak i dań głównych, co pozytywnie mnie zaskoczyło - Sommelier nie może się mylić ;)

Rostbef - wybralem stopień wysmażenia medium well, teraz wybrałbym medium, jednak w smaku było wszystko czego można było oczekiwać, a w sumie nawet więcej...

Reszta dań przepyszna - jak zawsze zresztą.

Pozdrawiam i dziękuję!
Adam
godz. 18:00

Dziękujemy, adigdansk
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Cudowna obsługa, w tym Właścicielka, z olbrzymią wiedzą o winie i jedzeniu. Miejsce stworzone z pasją i miłością. Śniadanie, kolacja,jutro kolejne śniadanie, którego nie mogę się doczekać...Krewetki, sałatka z wołowiną ... Tarta cytrynowa na wynos przekreśliła moja dietę i małżeństwo- zjadłam sama ❤

Dziękujemy, Sandra J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: malgorzatak564, Właściciel, Zakorkowani Wine BistroOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Bardzo Dziękujemy!!!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera. Wszystko co zamówiliśmy stawiło czoła naszym oczekiwaniom. Można również zjeś dania bezglutenowe.

Dziękujemy, andrzej_bury_pl

Dziękujemy za wizytę! Pozdrawiamy!

Zakorkowani Wine Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zakorkowani Wine Bistro? Podziel się wrażeniami!